Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

grat az új motorhoz
http://www.louis.de/_3023cb431...


erről kérnék véleményt.
kevesebb mint 40 e ft!
jó neked én nem
na engedve a nép akaratának...
szal jövőre versenyzés. elkezdtem számolgatni 150 lenne kb az, h uj rendszer, hengert megcsinálni, beállítani stb... jó esetben. aztán jön a szokásos szopás a 2ütemmel amiből kicsit ielegem van ugyh dadis tanácsára ssp400:) lett egy kawa zxr400 pályára. mivel sokkal olcsóbban kijöcök mint a 125-ben. ha valaki még iyen pályára akarna térni akkor tudok még kawát jó aron, 360-ért... pályára fullosan.
jah lehet , amúgy Csombek tegnap olvastam iwiwet ...
ezek szerint rokonlelkek vtok
bencce anno volt görényem még a ketrece is megvan csak majd szeretnék újra egyet mert mókás állat szerintem
mennyi az annyi?
Sziasztok!

Eladó egy gyári és szalon állapotban lévő aprilia rs 125 típusú motorkerékpár, magánszemélytől! Magyarországon vásárolt fél éves motor, szervizkönyves(1000km-es, 4000km-es kötelezőszervizek megvoltak, márkaszervizben), rendszámos(a1-es jogosítvánnyal is vezethető), garanciális(4.5fél évig), törzskönyv, forgalmi, pótkulcs, gyári szerszámkészlet, használati útmutató(teljes leírás), garantált kilométer futás leellenőrizhető(városban használt, pályán nem volt, bájáratása szakszerűen történt)gumikon még megvannak a szőrök! Új design-os! Gyári extrák:E-H tárcsa radiális 4dugattyús féknyergekkel, hátul állítható rugóelőfeszítés, fedélzeti számitógép(digitális kijelzőn:köridőmérő, óra, napi km, össz km, motorhőfokmérő+...)! Hitel megoldható! Az ár irányár!

tel:06-20-391-9664
nagyzolika@citromail.hu
Jóvammá csak teszteltelek
kép..


na jó.. 5 perc és megy fel 1-2 gép:)
nem aza tipikus racionalis donteshozo

mostmar igazan tehetsz fel motorrol kepeket meg infokat koszi
amugy mostmár 15 hónap után "tökéletes" a kezem de jövöre megint megműtik mert kiveszik a lemezt meg a 11 csavart...
ma külön angolon megszólal egy srác (telóm kiraktam az asztalra (szótár rulz)) hogy "eladó?"
mondom mi?
" a telefon"
kicsit meglepődtem
gondolom mindent meg akarsz venni
azon gondolkozom tuning h te h viselkedhetsz egy piacon...
nem
a vágást és a Műtétet a Knoll doktor csinálta.
a sérülést a 3 helyen való szilánkos törést meg 1 csávó aki azthitte hogy még kifér előttem. nem adott elsőbbséget...
jah és Vadászgörény :)
Túl sok husa volt, és kivettek belőle.
í az mitől lett?
A hatodik kepeden azt a serulest azaz orias patkany csinalta?