Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mi a fasznak csúcsszuper teló? lehessen vele telefonálni meg sms-t írni és kész.. bazzeg sok majom vesz százezrekért telót.. pfff... azt inkább eltankolom..
hát te hülye vagy
én meg azért nem vennék sose sony ericssont (joystickosat) mert1 fos a joystick.osztálytársamnak k510i je van és már nem is lehet vele léptetni.úgyhogy nem túl jó a joystickja.meg ismeretem 1 olyan emert akinek meg kiesett a joystick a telefonból
az meg állandóan beragadna a zsebedbe
. . bazzzz ez komoly nokia atom fos szonierikkkszon is szar az egész aprilia teló mé nincs?
én agyvérzést kapok a nokiáktól, olyan buzilassú minden menü, minden hogy áááááhhh... Fél év mire betölt egy programot vagy almenüt, lassú a lépkedés, egyszóval FOS :))) Elég sok nokiát próbáltam már, de mind ilyen volt nekem... (újak is)

Én sonyerikcsonttal nyomom, hát az is megér egy misét, kurva sokat szidom, de eddig ez vált be a legjobban (k510i). Alapvetően tök jó gyors, kivéve amikor fagyogat :))) (mindezt szoftverfrissítés után). Ja és a joystickja atom fossssssssssssssssssssssssss. de mégis eddig ez a legjobb. arról nem is beszélve hogy mennyi mindent kibírt :))
fuh amikor 3650em volt mindig 6600at akrtam iggen tetszett... de aztán közbe bejött egy sonnyericcson aztán samsung oszt most ez a nokia:D De úgy érzem már csak nokiánál maradok
6600ám volt szerettem (2004.03-2005.07)
6630 (2005.09-még mindig)
e50 (2007.08.16tól még mindig )
meg köztük egykét finomság, 8210,j6os...meg az elmaradhatatlan 3330
csakis

még jó hogy megörökíthettem
mi ez vmi drag polski ?
szerintem megér 1 misét ez a kispolszki
nekem most Nokia 6233-asom van

ilyesmiket csinál:
Hát nem tom volt olyyanom is:D igaz csak egy 3650 Most 6131 van de 9300 kellene Vagy vmi N-es
utálom a motorolákat...NOkia azon belül is csak szimbianos teló
Hát én személy szerint nem szeretem a motorolákat... Nokia párti vok
ofkorsz hogy szétcsúsztatható
Még a doboz is széttcsúsztatható?AMugy szép ez a phone csak kár hogy csúnya Pont ilyesmi kéne nekem is
van bizony, én is röhögtem
Asszem van olyan...
Létezik motorola z3? Nekem csóri lapos L6 van
csak az igazságot mondta
én is gondolkodom a BMW és a Motorola beperelésén... zoookni...
hengerenkénti powerszelep

Mért hány hengeres ez?
nick név te ....