Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha neked a tuning egy név, akkor te igen ferde vagy.
Én vagyok a Májer
Tuningot szedd le mert oldalon semmi olyat nem találtam a nevemet pedig ne használd
Jóvanna nem mindenki olyan májer mint te
hát én életemben nem voltam még pályán (igazin) :) de elöl kb. max 2mm a majrécsík. ezmeg itten van vagy másfél centi :)
ki tudja...lehet hátul nincs semmi,nem tudhatod...elől mindig marad ha csak nem pályán mész,igaz nem ilyen sok
csak most nézem
hát tuti nem azért dobta el mert mélyet döntött :) láttátok a majrécsíkot? :)))
eldobja lefényezi oszt kész a facrory
http://www.hasznaltmotor.hu/ha...
mennyibe adod a rendszert?
én is csak vicceltem:)
sziasztok vkinek van használt arrow rendszere 2004 es rs125 re? (rotax122)
Az kurva sok nekem
Nem arcoskodásból mondtam csak egy kis versenyszellem
Joci 120éer tudok eladó cagiva elephantot 125/50.
Télen munkábajárni kinai robogó kell:)
Vagy ótó.
olvasd el még1X végig h télen munkába járni kell. amire egy szutyok mz-t vennék. tehát egy lepukkant szart. szutyok mindenből van.
Biztosan szutykozni kell azt a márkát, ami a motorosok 25 évesnél idősebb korosztályának az első komoly nagymotorja volt? Nemhizsem, hogy az első dugásra is azt mondod, hogy egy szutyok3,14 csa volt:)
mitnézegetsz te csöcshuszár,jövőre ugyis robbantasz,csak itt magyarázó jobbrabalra
max a boxutcában:)
nemtudtok 1 eladó szutyok robit :)
Majd nézegetem a hátulját :(
én a heyedben vennék egy szutyok mz-t azzal járkálnék még ha hüyén is nézek ki... arra jó a cordura. meg elég valószínű h iyen hidegben el fogod dobni a gépet és a javítás esetleg többszöröse lesz mint egy 40E ftos mz... a fogyasztás meg. vagy valami szutyok robogó az még jobb:)
sajna normális fps-el semmilyen gépen sem megy
X2 6400 Black Edition
4GB Ram
ASUS GF 8800 GTX 768
És akad fullon időnként