Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

- the :)
egyébként joe-z knows best:))
bencce knows the best.
na meg h mi gyönyörű a nokiákon azt sem vágom. az összes ugyanugy néz ki....
nokia a legnagyobb szar a világon. még az alcatel is jobb nála. nem egyszer elküldött magától 50 sms-t....
symbian meg smart phonok... nevetséges. veszek egy 12"-os laptopot. nem a telefonomon fogok bohóckodni
Csak azt a kormányt száműzd róla gyorsan... Ktélem, hogy eredeti lenne Egyébként tök jó állapotúnak tűnnek a krómozások.. A ráf alumínium? És a hátsó miért van lefestve?
Tudom,senkitse érdekel,deazér ittvan
Én inkább motorba invesztálok mint telóba Most pl megakarnák generálozni egy cz 175 öt Képek az adatlapomon...sztem csunya de ezen tanultam meg motorozni
Én nem rég vettem az enyémet akcióba 43ért
N80 40 korul van mar. Hozza gps 1-2 progi es navigal meg geocaching snk oromot okozott mar
Sziasztok!

Dellorto 26-os karbihoz kellene nekem Főfúvóka! 90 - 100 közötti!
Aprila Tuaregen volt rajta a karbi! PHBS pontosan!
Előre is köszönöm!

Yeti
Nem teccik a hirdetésem ? Poén mi ? Nem hazudtam 1 henger /power
Hát nem tom... Én úgy vagyok vele egy bizonyos fokig azért adok ki pénzt telóért na jó azért 100ezrekig ne m mennék fel... De olyan 40-50belefér...
Na nekem ilyen!

én a héten hozatok Ipod classicot 80ast ez a 4es kicsi sajna
kuuuurva ipod,enyém ma mondta be az unalmast...lefagyott,lemerült,azóta bekapcsol,néha színes néha fekete fehér,töltést nem mindig veszi és nem játszta le a számokat 20 gigás 4.generációs mooooocskos apple.
soha nem játszottam telóval nekem kell a tudományos számológép a naptár és a jó hangminőség...játszani haggyá már...telón
nekem az van.gyönyörű,fura dde meglehet szokni.48volt újjonnan +2év gari blabla...(no meg számla)
majd felnősz te is, és rájössz hogy nem az a lényeg, hogy a csúcsszuper telón a csúcsszuper játék jól menjen mert az tök menőőőőőő...
tankold
én nekem nokia 7610 van 1,3 pixeles anno ballagásomra kaptam 3 éve és még sztem amíg ki nem purcan meghagyom mert semmi baja nincs kisebb munkahelyi baleseteken kívül
Igaza van Jamalnak! Én most per pill egy nokia 3330-al tolom. Meg vagyok vele elégedve de ahogy fussa egy e50 black metalra azonnal azt veszek.
k700i amire nekem kell arra tökéletes, jostick kb fél évet bír az tény, 2000 ft egy új csere ki lehet bírni más baja viszont sose volt... majd ha meghal veszek másikat addig én is ink eltankolom az árát
sztem egy kamera mega okosság. Mindenki szidja, nekem buzi soxor jól jön. Digitális fényképezőt nem hordok (meg nincs is), ez meg nálam van, és sokat fényképezek. 1,3 mp már nem is olyan szar.
a K510i elég sokat tud, én annó 20ért vettem előfizuval, annyira nem nagy péz, főleg h most feleannyiért hozzád vágják.
viszont 100rongyokat én se adnék ki telefonra, hacsaknem jön be a biznic a vidékiekkel :D
télleg fos a joy, de ennyi attrocitás után másiké már nem is működne. Úgyhogy nem gase. Viszont az okos SE mérnökök tudták előre, és lehet irányítani 90%ban a billentyűzettel. A maradék 10% a fontos, azzal meg csak szopsz :D
az meg azért lenne szar mert olasz.de legalább gyors lenne meg jól nézne ki