Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Probáltátok már a wiseco dugót?
nem nemszoktak árulni Ők a sajátjaim. de ismerek 1 tenyésztőt igazi hozzáértő, a Mocsok nevű görényem tőle van, és a mocsok huga a tenyésztőé. Szlovákiában az európai bajnokságon első! lett! és ez nem vicc! ha gondolod megadom a számát. de ha köjköt szeretnél akkor megéri megvárni a májust és ÁLLATKERESKEDÉSBEN NEM! SZABAD VENNI!
olasz motort japán dugóval szalonból? ne hülyéskedj már
Ez nagyon feszes
Komoly a grafika elhiszem h van gépigény
Joci láttam vannak vadászgörények az adatlapon, árulni is szoktad őket ? milyen árban van egy ?
na hát igen.
az 1 uj baszott gépigényes játék
www.crysis.hu
jó pénzért mindent XD
a Crysis egy számítógépes játék amit most adnának ki, de elvileg már warezról le lehet tölteni.új cry engine 2 grafikai motor meg baszott jó játékmenet stb...

és kurva nagy a gépigénye

itt van a borító
Persze amivel akarod.
a titkok klubja további ötleteket itt várom
Hi!
Akinek új rs-e van lehet kérni prox dugóval szalonból?
Akkor lasssan klubbot is nyithatunk
4en
hárman :D
Akkor ketten vagyunk már
Az meg mi?
Poén az egészbe, hogy kiadsz a gépre sok pénzt és máris idegeskedsz, hogy nem megy úgy ahogy elvárnád. Sokan azt mondják, hogy inkább ikszboksz, meg pléjsztésön de egy Fps játékot igazán élvezetes joyjal írányítani, tehát marad a gép
A haverom gepem maxon tud futni a szepseghiba hogy a 140e ft os vidikartyat lefagyasztja 1 oran belul.
azt mondják ohgy tujandonképpen nincs is olyan erős gép ami maxon tudja futtatni elfogadható fps mellett.(very high)
én sem egészen értem h gondolták a 4 maogs procit:)
na igen annak van gépigénye

nem halandó embernek tervezték azt a gépigényt
Crysis..............
Ő az első aki megdolgoztatja a gépem
Hát még mi akadályoz meg? Nincs motor?
Felveszlek mert lehet érdekel az Rs