Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

RS 125 ELADÓ !
írtam mailt.
sziasztok, az elektronika+arrow kb 2 hét múlva kellene (árat írjatok) mert akkor már lessz sztem forgalija
Én rohadt boldog lennék ha csak ez akadályozna a a motorozásban, h esik a hó :)
nekem 2 éve megvan, 2-t estem benne. semmi baja abszolut, telente be babaolajozom és ennyi. tényleg semmi baja.
Hát ez nem igaz, esik a hó és én már nembirom kivárni mikor megint 20+ fok lesz...
Sziasztok ez a shox borruha jo? Nekem is kene mar venni 1 rucit. Ezek gondolom vizalloak. Megeri ez ennyiert?
elkell szórni a 2006os vagy 2007es kollekciót:)))
Nem nem, télen mindíg ilyen radikális akcióik vannak, tavaj volt, hogy az utcán állt a sor:), és nem csak a legolcsóbb szirszarok voltak leárazva.
Neem, a shox ról csak jót tudok mondani, a csajok akik ott vannak rendesek, simán megmondják, ha szar amit kinéztél(úgyértem nem jó rád) velem kinlódtak vagy egy órát, már a fél boltot felvettem mire volt valami ami mindenhol jó volt, és ez sokkal olcsóbb volt,mint amit eredetileg kinéztem, tehát nem sózták rám, ami nem volt jó de drágább.
+1000+1000 trükk van még :)
Mindig ki kell figyuzni, mi hol olcsó vagy akciós. Aki a legujjabbat, legdivatosabból akar vállogatni az kénytelen megfizetni.
A másik hogy sokkszor ezek az akciók csak trükkök mert lehet hogy csak ovodásméretben van, a te méreted pedig csak egy kicsit olcsobb, de ha már ottvagy hagyod magad rábeszélni.
ja meg gondolom azokat árazzák le ennyire, amik utolsó szériák, és aztán megújítják őket. Glom leálltak a gyártással, és el kellett pörgetni őket gyorsan.
Csak érted, az olyan geci érzés, hogy 100rongyot összekuporgattál egy nyamvadt ruhára, megvetted, azt rá 1 évre megkapod felannyiért :)))
Nem rossz ár, bár a Louisnál 199-ről leértékelték 149 EUR-ra a kétrészes ruhát. Bár az szolidabb szinösszeállitásu vagy
Ahogy elnéztem (Giviszettet vettem) a Shox a nagykereskedő és a többi kiskereskedő/ márkakereskedő rárakja a saját (talán 30-% százalékát. Ha a Shoxnál veszed ök ugyan annyiért adják, mint a kiskereskedői, mert nem akarja öket tönkretenni. Igy a megmaradt készletből persze hogy sokat tud engedni.
úgy látszik shoxéknak nagyon nem megy a dolog ha ekkora leárazást kell eszközölni...
bazmeg.................. :D
most látom, te írtál nekem emailt.
Jó az RSedbe az elektronika!
Üdv, van elektronikám nyitott, szólj ha kell!
Csá
én megválok majd ilyen november végére az arrow rendszeremtől ha érdekel vegyél fel msn-en
Jamal láttam ruhát keresel ÚJ SHOX ARROW 49ezer
és ki az a tyte?
Én 1x rgv 250en láttam youtubon nitrót,állíttólag 95 lovas tőle...
De sztem bukásnál elég szar helyen vannak azok a nitro palackok
ájj msot elárultál
petróleumlámpa + smirgli?
Jah mario én is a tyt elektronikáját mondtam neked.