Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kamu, hogy 10000nél besül.
Szasztok!

Van valakinek 125 -ős 2007-es Aprilia Rs-e! Akinek van írja meg mi a tapasztalata mert sok helyen azt írták hogy 10 ezer km-nél besül meg ilyenek! Nem engem érdekel a haveromnak van ilyen!
Én ezért veszek kawa Z 750-et! Azzal ilyen gond nincs !
173cm 64 kg,versenysúly
én 189cm vagyok és 78kg,kell az xl-es ruha a hossza miatt.nemtudom pontosan milyen méret mert nekemis csak xl van benne
Na idefigyelj Tökösöm!

Semmi értelme nem volna hazudoznom, SZERINTEM, motorozás szempontjából én is örülnék ha 75kiló lennék, de ez van.
A képeken én vagyok, ha NYURGA ha nem az. 90+kg.
Azért írtam,hogy eljátszottam a gondolattal,mert fordított esetben ez nekünk is rosszul esne. Talmának respektje van a spanyoloknál is, Faubelt meg csak a fanatikusok szeretik, nem kellene elcsellózni Tamla és a Magyarok renoméját egy hülye viccel.(de azé" jó sutka lenne:)
fel kell rakni!
Van egy spanyol Faubeles oldal, kicsit eljátszottam a gondolattal, hogy oda fel kellene tenni, és külön gratulálni Faubel MÁSODIK helyéhez:)
Csak, hát földön fekvő emberbe nem rugunk még egyet:)
(juj de geci vagyok:)
Hát ez kurva nagy Megkéne mutatni talmának is ...Ügyes trükk
SP50 nem is tudtam h ilyen is volt NA ahhoz tuti nem kapsz alkatrészt
Mármint a képeiden
90kg? Ezen a képen egy nyurga gyereket látok
én is elküldtem pár embernek
fűnek fának linkelem a CBR125ösének a hirdetését
én rockyval lebizniceltem hogyha eladta a CBRt terjessze hogy a 125ös ciberkéjét elverték a tüzérek és azért adta el
~185cm és 90+kg
Fucky tudod amit beszéltünk újvárosban " megkímélt állapotú ns-1 eladó, sose volt neki húzzva és még pályát sem látott...."
Kössz szépen
hasznaltauto.hu

ennyi
Jó állapotú rendszámos Rs-t vennnék 99-05-ös évjáratig, mindenki mondja milyen szar és most senki se adja el
Hát ha az tényleg 56-s akkor az igencsak nagy lehet.....
Nemhiszem h nehezebb vagy nálam (magasabb az biztos) de nekem 50-es a dzsekim. Igazából a 48-s lett volna a tuti de az csak versenytávokra lett volna jó.




Mivan Jamal papa nem látlak mostanában!?
kakucsra egész napra 5000, délutánra 3000
hring: www.hungaroring.hu
szasztok

keresek törött, sérült rs-t 2000 évjárattól felfelé ha valaki tud szolhatna

köszi!