Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lécci emberek !mennyi a belépő hringre kakucsra vagy pannóniaringre kössz .
ja és 74kg vagyok és kb 180- 182 cm
hellosztok eladó az egyberészes motoros shox ruhám eddig kb 3-4szer volt rajtam nagyon jó állapotu szinte új! full protektoros! összecipzározható! 30ezer
És te zotya hány kiló vagy és milyen magas?
Enyimé is XL-es ami 56os körüli
Ezeket ugy méretezik hogy 48 50 52
csak mert veszek ruckót és kb nekem is akkora kell szerintem..
Szerintem S-es
bencce a shox rucid mekkora?
Huh stoppie nagy darab vagy hány éve gyúrsz?én egy éve de azé kissebb vagyok kézre mint te(jóval) mostis proteint szopogatok
sőt a naplóból kifejezetten úgy néz ki h csak ő meg az unokatesója verte meg:) hirtelen miyen jámbor lett:)
frankón
az egy dolog h stoppie elver 10 gyereket, hát kicsit túlzás...
de az még nagyobb röhely, hogy stoppiet elveri vérRS. lehet hogy kicst nagy, de ott van azalatt az izom, kis diéta és igazi freak lesz :)) szerintem ugy verné el vérRS-t hogy azt sem tudná ki szülte a világra.

az a szánalmas duma meg vérRs amit levágtál, hát az is nevetséges. a naplózott fájlban még arról beszéltél h lesoroztad a gyereket meg keménykedtél neki h hova menjél házhoz, most meg már nem vagy te oyan aki árt meg iyenek majom
Nekem nem móka az! Látom hogy az én anyukám milyen nehezen keresi meg! És nem herdálom el a pénzt! És nem vinne oda a lelki ismeret hogy mástól elvegyem!
Hát kezdjük ott sokan szar embernek tartanak mert állitólag pénzt elevszem a másiktól! Kezdjük ott egy cigáyngyerek odajött és hát a társaságba énvoltam a legkisebb belémkötött elsőnek kérdezte az időt elkezdett cseszegtetni hogy mi meg hogy! Elég jómódu kölyöknek nézett ki és hát a többien nem hagyták és mikor a kölyök meg mopndta hogy álljak fel amikor vele beszélek és elkezdett lökdősni akkor léptek a képbe elég jól elkenték én nemnyultam hozzá mert nem vagyok olyan aki hüde vagány valaki lennék nem! ÉS mondták ha már fekszik és vagány akkor pénzt vegyüjk el! Én a pénzből egy fillért nem kértem nem vettem el! Nekem abból az estéből elegem lett és hazamentem! Röviden ennyi
bence akit 10-en se vernek meg, hahahhaha
és az e feletti rész hol van?
láttam amit láttam, és ismerem is már egy jó ideje, nem egy olyan gyerek...

és igen ezért töröltelek msnröl, kicsit durva volt az a zsebpénzes szöveged (bár olvastam az előzményeket is azok is érdekesek vtak, de mind1) főleg, hogy azelőtt nemsokkal halt meg az édesapja , ezen gondolkozz el kicsit.
Srácok itt a kép a naplózottból. A Janaboy-os srác ez a vérRS.
Meg lehet nézni az írását.

Ennyit arról hogy hazudós a stoppie....
Az 1 dolog hogy láttad.
Csak én voltam az 1ik benne....

Azt ne mondd már Ata hogy szenilis vagyok.
Amúgy biztos neked is mondta a faszságait azért kellett letiltanod ...

Ha megmondod az MSN címét (sajnos fejből nem tudom mi az) akkor kikeresem a naplózottat és berakom ide az oldalra! csak 1 gigányi naplózott között jövő karácsonyig is kereshetem ...
ez a pénzelvevős duma elég kamu.... láttam azt a naplózott beszélgetést
látom zalik az élet... ki ez az uj srác?

vérRS te elég undorító egy gyerek vagy. a fajtádat jól el kéne egyszer verni. remélem egyszer egy iyen magadfajta gyereken kipróbálhatom a kempo tudásom.
és 34es karbi van hozzá?
"mé milegyen, fapuma?" :)
ittvan nálam a henger, télleg elég randa belülről...
csak azt nem értem miért Gilardoni 1 -es van rajta. vagy ez teljesen normális?