Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a bőröndömet pakolom te fasz, egéybként csak hétvégéig tart, a legnagyobb bulikkal.
én nem vagyok itt nagy arc. Joe-z antipatikus. olyan mint a gyurcsány...
de fuckyrs nagyon szimaptikus meg mikey is, meg talán csongi is... velük szivesen gurulok majd tavasszal, alig várom. Joe-val nem. és tyttel meg végképp nem amig elégtételt nem ad a tegnapiakért...
Úgy legyen.....

De aztmondtad h mész el, most mégsem?
Ja visszaszaladtál válaszolni... értem
egyébként heti rendszereséggel betéved ide valami jó ember De komolyan mit akart? Beakart kerülni köreitekbe? Jól kezdte nagy "tag" lesz itt mindenki a szivébe zárta
Hogy itt már megint milyen izom szag van...
Inkább a reptéren kellett volna nektek is üvöltözni, annak legalább volt értelme:)
van itt olyan is h vicc forúm de jobban jártam h benéztem ide készen vagyok ennyit még nem nevettem
ui.: Lehet h nem csak a kipuffogóra van rágerjedve
Azthittem mélyebbre nemlehet süllyedni,de mégis...
Menjé csáje a zsámó klubba te Győzőőő
Mi van kis gempa beindult a bakterház vagy mi fene?
szivesen elmondom neked élőben, jövő heti nick warren-en megtalálsz....
MAjd ha visszajöttél a divibemutatóról kérem azoknak a klubboknak a listáját ahova engem szted nem engednének be
Csak kíváncsi vagyok.
Ja a homobárokat ne emlísd, az nem érdekel......
..újabb 10éves cigánygyerek,..most kötötték be a modemet a vályogkunyhóba...
Sztem az olyan helyekre pont az olyanokat engedik be
na ehez már nemtok mit hozzászólni milánó... ma is röhögtem egy jót
te pedig arcot..apukedvence nyálmajom porbafinó hülyegyerek
Ja és sztem ilyen vip meg nagy bulik klubbok stb...Sztem ilyen helyekre nemengednek be oilyanokat akik kipufogókat basznak...
te ne pszihológust hanem motot szerezzél előbb....
na léptem skacok, megyek milánóba, divibemutató van, ti meg bohóckodjatok itt....
tyt várom, hogy megkeress, az elérhetőségemet tudod...
sziasztok
Club-Gabesz
Nem akarok ünneprontó lenni de itt senkinek nem leszel a kedvence ezzel a stílussal.
Várd meg amíg beutnak a többiek. Sztem lesznek érdekes hozzászólások......
ez az italymot múltkor engem is csúnyán leoltott vigyázzatok vele! én már nem merek visszapofázni neki
szerezzünk neki egy jó pszicholgust....
tényleg nem semmi cuccal lőheted magad
Szerintem 1 motoros oldalon senkit nemérdekel hogy te mien bulikba meg clubbokba járkálsz...Ha hencegni akarsz akkor rosszhelyen jársz...lúzer...
Ja ez nem Privé Candy party?

Nemtudom elég sok helyen megfordultam már Bp-n de egy VIP-ben sem láttalak. Lehet azért mert oda nem tudtad bevásásrolni magad
ne röhögj! olyan bulikba meg klubokba mehetek be ahonnan titeket meg téged úgy vágnának ki hogy azt sem tudod mi van!
Hasig kigombolt selyeming, fuksz, napszemcsi, esik ki a szádból a hambugrer
Minden rendben van nálad?