Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te meg a leghülyébb madár vagy, előbb mondtam el, hogy telefon és laptop. ekkora majmot istenem. nem a telórol írok iyen gyorsan. azt használom modemként vagy mittomén miként.
na hát erről beszéltem. egyik fele a motorokhoz nem ért, szinkronba hozza a 2 telót.. tolómérővel gondolom.
a másik meg az anyagi hátteret vizsgálja. Joe-Z party arc, ő nem baszogat, leszarja. ti meg.... na mindegy. falusiak, még egyszer mondom, akinek nem inge.
és a nem luxus telefonod billentyüzetén egymás mellet van a @ és a &?
Milyen szinkronról beszélsz te itt? gondolkozzál már.
reklámozza magát a halál. egyszerűen be akartam állítani annak a szemét motoromnak a telóját, gondoltam előtte dumálunk itt vagy valami. de itt a legtöbben a különbséget nem tudják rs meg rs sp között és a lakásomról meg magamról meg IP-kről beszélnek... leugrottam inni valamit. itt kéne maradni. MO soha nem fog változni, 16 éves kis csotrogány majom hadonászik ilyen szavakkal, hogy IP meg BMP meg mittomén. jó tegnap kamuztam nem vagyok a felső 1000 tagja de nem megy rosszul. ennyi. itt úgy látom az ilyet kinézik, mint általában egész MO-n. nőjetek fel a szutykotokban, tisztelet a kivételnek.
leugrottam csá
6210-et ... na
milyen telója van basszus már az ősküvület 6210ről is lehetett modemnek használni...
Nah ez a szarért hugyért egy kicsit erős volt.Nem nagyon vagy te benne a kinti árakban haversrác. Gyönyörű csapottseggű(GYK 99 utáni) RS-ekre 2000Euró kürül mondanak és ez 125 még csak nem is 250.Ha valami olcsóbb akkor az törött,csúszott esetleg akasztott.
csinálok Rossis nicket aztán irom hogy fáj a kezem kicsit
huhh Grimm mesékből elégvolt mára
Magadról is teszel majd fel képet?Nem akarok én rosszat,csak hát mindenki tesz fel.
ebbe a forumba se jovok tobbet akor inkab megnezem a herry ptert abba kevesebb a hazugsag
italy milyen telód van?
Semmi, csak D@G, meg atugrik firenzebe beszolasokon jokat rohogok, johogy nem mond igazat, aki ekkora miller az nem reklamozza magat.
jól van hülyegyerekek. mit magyarázkodjak nektek. bedugom ezt a kis szemetet az usb-be, összekapcsolom a telóval és netezek, mit nem lehet ezen érteni, milyen IP cím, miről beszéltek ti... ezt a a szánalmas irigy bandát. mint te vagy mokker. hol látod te az én IP-met vagy mimet. azt sem tudod miről beszélsz
én már nem húzom fel magam ilyeneken :DDD
Na sziaztóóóóóóók
Beszélgessetek még 1 kicsit az új jövevénnyel
és it tud 1 olyan reszelt henger? király ez a teló szinkronban állítja mind a két oldalt. mennyi lhet 1 ily4en?
ez hazudik mit akar ez csak nyomja agyat a geci
nem értelek néhányatokat...
1.ha igazat mond,szarni fog a fejetekre
2.ha hazudik...akkor mi van?asziszitek majd megtör és elkezd sirni hogy igen a netről szedtem a képet blabla?
mit vártok?
telóról netezek de leszállhatnátok rólam. azt sem tudom mi az az IP cím.
Egye fene eleg a 125 os is.. amekkora majer vagy meg neked fizethetnek ha viszel egyet.
Pisti csinált Brassi másolatot.
Jah és az állítható teló,kívülről ennyiben különbözik a gyáritól.
jó, 250-est nehéz szerezni mert azért abból itt sincs sok, amivel meg pályáznak, azokat nem akarják a tulajaik eladni...
Elozo eletedben vetito voltal nem?
olaszországban vagy? akkor miért van magyar szolgáltatós IP címed?