Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

egyébként kizárt hogy a telós képemet megtaláld valahol is a neten, valszeg azt fogják betenni a szaklapok.. de erről a nappaliról láthatsz képeket más beállításban meg nagyobban... talán. mondom nem vágom...
Ha szarérhugyér tudsz pályamotort, rs250-et kint, amit csak úgy utánunk hajítanak, hozhatnál nekem párat :D
ez egy hazug kis genya
nincs luxus telóm... mindig elhagyom őket:D
nem kell csináljon rola i kis videot azt azt rakja fel. ma már seperc alatt megvan
6 csajabol jon az egyik hozza, vasarnaponkent meg motorozik.
figyelj majomkám, mint mondtam most otthon vagyok és nem fogom magamat neked fénykézegetni... aki szerint netes kép, elképzelhető hogy megtalálja mert egy híres lakberendező készítette. gondolom ismered pl a szép házak ujságot, ott is lefényképezik az ember házát. de nem vágom én még nem láttam neten, küld már el a linket...
2. miért kéne nekem egy rs-t lefénképezni? mi ebben a nagy szám. olaszországban tök mind1 h rs vagy rs sp, esetleg 250 pista, mind1iket utánathajítják szarért hugyért. én nem vagyok nagy motoros, ezt kaptam, azt sem tudtam mit veszek ha azt mondják egy rs 125 kickboxer replica akkor is megveszem. ott jól eltekergek vele pályán mert félek motorral utcára menni. haza akarom hozni, mert egyre több itthon is a pálya. ennyi. mit magyarázkodjak én neked... mindjárt leugrok inkább a bárba
22
Nevicceljetek már. maj dbiztos körbefényképezi az egész lakást. :)
ne fenykepezze magat le a szobaval
azért a gyertyát nemkellett volna meggyujtani a kedvemért ami az asztalon van! de gondolom nállatok mindig égnek a gyertyák vagy lehet valakit vársz...
Ekkora hazban mar egy szauna is elfer sztem, ha van tolj ma rola egy kepet leccike.
Egyébként milyen telód van? Egy lexus mellé dukálna már egy "jobb" optikás teló sem? Vagy rosszul gondolom?
fiatal
na milesz magadat is fenykepezd vele vagy hazudsz
és az sokkal többet tud 1 olyan henger mint amit Pisti reszel?
ÚÚÚÚÚ, na ne hogy ez a nappalid?
Ez egy netes kép.
jobb emberismerőnek gondoltalak
szerinted mikor pörgött ez utoljára? Ehhh....
szép
felraktam 1 nagyobb képet róla...
Bele van ütve a neve vagy mi?
akkor most te is legyel a kepbe
telós kép:D
mi kéne mégis?
itt a nappalim.... dobok majd fel képet az rs-ről ne aggódj. holnap lefotózgatom.
Látom lehet veled normális szót is váltani!
Pörgés? Élni tudni kell....