Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja, nekem is van, főleg asszonypajtással, hogy érzem hogy neccesen áll a motor egyenesen. meeg, az is simán esélyes , hogy pl egyik oldalra kanyarodva bátrabban fékezel. kész is a gumi ott jobbban. hülyén hangzik de pl egy kis vizet kinyomsz az utra, átmész rajta(egyenesen..) és megnézed hol lett vizes a gumi.
egyenesen megy, megnéztem. létezik h nem középen ülök?
ülj középre. amugy ha a futóművel gubanc van kiderül ha elengeded a kormányt. ha te tökéletesen középen ülsz(!) akkor egyenesen kell menjen.
sziasztok
még 1 kérdés.

létezik az hogy a gumim nem középen kopik? se elöl se hátul. mikor megvettem ez még nem volt vele. mostmeg láthatóan nem középen, hanem bal oldalt kopik mindkettő. mi errer az orvosság?
hali.
aprilia rs 125 rotax 123-as blokk bonva.
váz,telok,karbi,gyujtáskapcsolo,idomok,müszerfal,
po
wer,önindito,stb
érd:705377495
mitogeri nem tudod a dunlop trophy-n a rajt elött egy dagi elég lepukkant állapotú csávó mászkál egy kamerával és mindnekiről csinál felvételt hogy azok a vidik hova kerülnek ?
Eladó Pályaidom, 160-as henger és castrol power 1 racing 2t motorolaj érdeklödni az msn-emen
aprilia rs125-cagiva mito 125-re slick gumi szett,új Medium keverék!
Shinko 160/60 és 120/70 nekem már szélesfelnim van így sajnos nemtudom elkoptatni őket!
ár:38500! Nem heidenau,ez igazi slick... hasonlitás képp átlag 32e ft egy ilyen hátsógumi szoval az első szinte ingyen van.
4-4,5colos felnire valo a hátsó,tehát fasza 125re is.
06705540998
Tuti hogy kivette mert nem mindig csinálja. Mondjuk úgy az esetek 80%-ában. Én aztem még mindig üzemanyag ellátás gond :S
Mi vszinüleg jövőhéten visszünk, egy mito evo-t mert elég olcson hozzájutottunk...
Köszi.Szóval akkor kb 135 ből meg van?hát nem kevééés
új Rs re ledes index-10000.-/pár
Dunlop d208gp,d209gp garnitura 25-30000.-
d207es első gumi eladó

érdeklődni MSN vagy 06205140810
tuki ezt kivette belőle anno
Átírás nincs (kétnyelvű adásvételi ),az eredet vizsga az mióta ennyi? mikor én csináltam még 13 körül volt.
nahy mind1 van még ezen kívűl egy Tuono 125-ösünk is olaszországi bemutató motor volt garantált 236 km-el,minden eredeti papírralgyönyörű tényleg látszik rajta hogy annyi van benne amennyit az óra mutat.Alku nélkül 520ezer forint.Akinek kell még kép róla MSN-en megtalál.
nem elmászott, fojtott! Gyanúsan hasonlít arra amikor fojtott elektronika van, az is 5-6ezerig torpan meg! mindíg ilyen volt a géped?
70"000 plusz a regdíj. Egyedi: 25"000. Műszaki 4"000. Rendszám: 4"200. Forgalmi: 6"000. Törzskönyv: 6"000. Átírási illeték: 2"500. Lekérdezés: 8"400 (EMG). Cimke: 450. Eredetiség vizsga: 15"500. Ezeket kell kifizetni. Meg még emellett a regdíjat....
Engem is elgondolkodtatott, de így nem mászhat el egy gyujtás. Bár még nem tanulmányoztam át a Cdi gyujtását teljesen és az a baj, hogy következtetni se tudok. De hát sztem az rs nem szokott gyujtáshibás lenni.
nem lehet hogy mégis a fekete dobozban van a gócpont? gyanús ez nekem!
Karbibeállítás minek? ha rosszul lenne beállítva, akkor alul se lenne jó, talán felül se, de ez jó, talán membránlapra gondolok, lehet hézagos, vagy nem fekszik fel, bár akkor összevissza lenne az alapjáratom.
Asszem 135 vagy 125be kerül...
A vizsgáztatás minimum 100ezer. Elöször is kell vámolás mert gondolom 50esként lett behozva, akkor eredetiségvizsga, papírok, rendszám, +1 nap utánarohangálás minimum. Ezért nem akartam 50esként venni. Amugy még ugyis megéri.
én tudok utángyártott idomokat szerezni de szerintem csak pályaidomkat
És nem tudod mennyibe lenne a vizsgáztatás?mindennel együtt ?lécci aki tudja mennyi szóljon előre is köszi
Karbi beállítás,benzinszűrő,léxűrő...Ha nemjó akkor rossz