Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem állítottam a karbin, amióta megvettem ilyen. Állítólag ki van szedve az elektrónikus fojtás, ami azért is lehetséges mert nem mindig csinálja, de a nagy esetek többségében igen. Szóval elektronikára nem tippelnék, mert nemhiszem, hogy olyan könnyen elállítódik a gyujtás. Meg mondom minden faszakasza csak az a 5500-6500as fordulat nem... Most gondolkozok, hogy a lánc nem -e lehetne, mert egy kicsit laza és lehet ez ránt vissza. lehet hogy hülyeség de nem elképzelhetetlen. Karbipucoláson gondolkozok még.
sziasztok
a hátsó tárcsámon van 2 eléggé nagy karc. gondolom elkopott a betét. hol tudok uj betétet venni és mennyiért? esetleg valakinek eladó? kössze
karbin nem állítgattatok? nekem emiatt rángatott még mikor nagyon szarul kapta az anyagot
előtte is csinálta vagy csak most kezdte? ha előtte is akkor még benne van az 5-6ezer közötti elektronikafojtás.
Mindkettö, néha meg egyáltalán nem :S Gyertyára gyanakodtam, vettem ujat, gyárit.
és ezt hidegen is csinálja vagy csak akkor amikor bemelegedett?
Sziasztok!
Lenne egy olyan kérdésem, hogy mi miatt lehet az, hogy a motorom 5500-6500 között nem egyenletesen pereg, hanem ílyen rángató, de inkább szaggató modon. Más tartományban nem csinálja,szépen viszi a max fordulatot, meg alacsonyon is nagyon zsír. Csak érdekelne mi lehet ez? ha tippetek van az is jó.
Elöre is kössz
Eladó 2004.05.04.-es gyártású Aprilia RS125 szép gyári állapotban,6800km,minden eredeti olasz papírral,még nincs belőle minden folytás eltávolítva.580000FT az ár alkuképes.
milyen viccesen pici müszerfal,ha nem lenne ilyen pöttöm még faszán is mutatna
Nem törtem össze a moccot szóval annyira konkrétan nem érdekel csak volt egy oldal ahol reális áron voltak idomok. Ezt szeretném megtalálni.
Spoiler: 06-24-486-122 Bontó: 06-24-486-129
ennyit találtam, weboldal nincs meg de nem nagyon fejlesztik ....
ja és ha csaj veszi fel akkor kérd hogy kapcsoljon mást mert sík hülye motorok terén
Adee ahogy jól láttom nem vagy messze a bontóhoz ha érdekel hívj fel tudok adni tel. számot meg címeket: 06-30-547-57-19
Hello Bencce ha jól emlékszem te linkeltél még nagyon régen egy oldalt ahol utángyártott idomokat lehet rendelni még amikor Tuning-nak kellett a Hondájához. Ha tudod ennek a címét írd le légyszíves. Mert kerestem de nem találom
egypár kép bikepicsről, akinek még nem lenne meg:

ász fényezés

ász fényezés 2

kéne a plexi

idióta görög
Nyilván mert univerzális...
Rs-re is rárakták!
Nevetségesen drága. Egy motorra fordulatszámmérőn és vizhőfokmérőn másra nincs szükség.
Miton "láttam" már ilyent...
egy kis érdekességként. mert multkor valaki belinkelt 1 oldalt ahol ez is megtalálható csak ott németül volt a leírása...
na már mind1 , hétvégén elvitték 270be
Motorosok Figyelem!
A közelmúltban elhunyt 2 motorostársunk emlékére Berettyóújfaluban figyelemfelkeltő-megemlékező felvonulást tartunk 2007-10-21.-én Vasárnap.
Gyülekező a vasútállomás parkolójában 15.30-tól.
persze,vágom,csak azért volt sok kérdőjel számomra,hogy akkor miért nem megy...
de azt mondta a srác,mióta összerakták ez ilyen,mindíg ilyen volt
ez pl attól is lehet hogy elfogy az erő ha szar az aksi, ha a power nem teljesen nyit ki vagy nagyon elvan koxolva. sokmindentöl csinálhatja