Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hello:MIOSC vok:
aprilia rs 125 alkatrészek eladok!
és motorok,ha valami kell vagy info hivj:705377495
ok,legyen
na meg van aki 125 speeddel jár nyaralni mi ? Hayára vhogy én sem vágyom...túrázni inkább egy 800as Intruder...
Különben is ki vagy te h itt anyázol? Szánalmas anonim,abberált szájhős...
Egyezzünk ki döntetlenben! Én nem vagyok makkarcú te meg nem nekem írtad!
ha te nem vagy makkarcú és nem vagy kemény akkor nem neked szólt a kérdés
Mármint én vagy ez a kis makkarcú aki most itt beugatmertazthiszemhogykeményvagyok gyerek?
ez meg ki.....?
Nem tudom mit kell itt beugatni. Minek kell csinálni a feszültséget. Inkább húzzál át a sebész fórumba ha már annyira átakarod szabni mások testét. Kis f*sz.
Falun ez van A városban meg nézheted a sok homokost, meg a sok köcsög emost
fölülről a hetedik képed nagyon LoL mármint a háttérben a köldökig felhúzott gatyás srác meg a két benszülött lány, plázacicás ritikülökkel, topánkában
Pfff... Bocs, haver, de ez kicsit szánalmas...
addig örülj mig nem románokkal teli utakon kell motoroznod na azok az igazi parasztok
Szerintem ez a vadásznak ránk szöveg nagyon túlzó. Én 2 év alatt eddig 32ezer kilómétert motoroztam le és eddig összesen kétszer húzták rám a kormányt (mindkét esetben német rendszámú autó! ! ! !)
és csak nagyon ritkán volt eddig igazán necces szituációm és azokban az esetekben az én kezem is benne volt.
Nagyon sok autós húzódik le előlem mikor álló kocsisor mellett gurulok el (lassú tempóban) és nagyon sokan indexelnek le jobbra hogy nyugodtan előzzem meg őket. Ja és arról még nem is beszéltem hogy eddig még egy trafiba se futottam bele úgy hogy elötte már jóval, ne kezdtek volna el villogni a szembejövő autók. Néhány hete vörösváron volt egy nagy trafi-razzia de már vörösvár elött kb. 6-8 kilóméterrel elkezdtek rám villogni az autósok. De csak rám! a velem egyirányba haladó autókra nem pedig énis full szabályos sebességgel mentem.
Persze, vannak parasztok, de hol nincsenek?
hol laksz te buziszaju elmegyek letepem a vesed abortusz maradek kis senki nezdmeg kive patogsz mer agyonlovetlek es a fejed elkuldom anyadnak.
Nem unalmas már egy picit ez a "vadásznak ránk, számkivetettek vagyunk, egy utál minket mindenki, az adókkal csak velünk basznak ki, stb" szöveg?

Legalább fiatal, lehet majd hasznosítani a szerveit
akkor OK kösz szépen
Most mértem, szóval valószinű
Ez biztos? Mert a 32-esnek a szivooladali átméröje 39mm
Szívóoldal: 44mm Légszűrő oldal: 64mm
Az a levegö oldali...
Nembaj majd más megmondja azért kössz
Bocs rosszat írtam azt az átmérőt sajnos nem tudom.
64mm
Valaki mondja már meg legyen szives hogy a Dellorto 34-esnek mekkora a külsö átméröje nem a légszüröoldali hanem a szivocson oldali?! KÜLSŐ átmérö
kössszi
túrázgatni én sem busát vennék, arra ott van az fjr1300, vagy ha nagyban gondolkodunk akkor meg a goldfing :) Pan E. is állat túramoci, azt is elfogadnám.

ki mivel túrázik. Van aki R1el, van aki csopperral, van aki robogóval, van aki hátizsákkal meg bottal :D