Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen nekem megcsinaljak gariba, jelenleg a cuccra varok, de most mas ugybe kene a segitseg:-P
kykee, ismeros a motorod Nyaron talalkoztunk
rsata tőlem kérdezed?
mert nekem csak a halytókarom baszódott el de már megcsináltuk
jah és le is lett normálisan fényezve
multkor neked is összeakadt nem? milett vele? megcsinálták gariba?
Sziasztok!
Segitsegre lenne szuksegem. Akinek olyan rs-e van mint nekem(Spanish) az vegyen fel msn-re.
Ja tyt te mindekepp ha lehet rola szo
cbrandrisrr@hotmail.com
Ha már ilyen motoros társkereső alakult ki akkor várom Baja környéki 125ösök jelentkezését
Msn címem az adatlapomon
Én Nyíregyi vagyok és itt kevés az Rs :S ha valaki környéki akkor szóljon :D
Hello!
Fent van az adatlapomon!
Ha valaki pécs környékén RS125ön ül az megadja az MSN címét mer szivesen motoroznék ugyanolyan motorokkal mint az enyém
Hali!
az enyém "00-s. 5-7 liter között eszik százon.. attól függ hogy húzom neki
Na további 2évre megvan a müszakim :)
mz, cbr kupa meg supermoto és robogósoknak ien buli meg verseny
kakucson most mi lesz a 7végén?
mert hallotam hogy verseny meg hallotam azt is hogy motorostalálkozó(ez van fent a honlapon)
Miskolci egyetemen láttam egy szívlámpás rst? Innen volt valaki? Nagyon szép volt..
sziasztok azt szeretném megkérdezni mennyit fogyasztanak a 125-ös rs-ek a 98-as fölötti évjáratúak
elöre is köszi
Az a driftes forma a múltkori Kakucsringi drift edzésről kicsit odacsapta magát egy mentőautóhoz az este link
Most hétvégén szezomzáró versenyek lesznek! Az open kategóriában tudsz indulni ha gondolod!
szeva...van itt olyan csávo akir nyiregyházi és uj rs-e van(25ös)?
csak ugy kiváncsiságbol
na most 7végén kakucs ?
Kiváncsi vok én is hol lehet kapni még asso werket me az a tuti
ZsóóótiRS mondta h ő tud szerválni és megkérdi h mi píz...
Rocky beszél hülyeséget

HD kamera nem bírja, ha meg kikapcsolod a rázkódás elleni védelmet, akkor minden elszál a gépről, így csak az éppen felvett cucc. Nem tudsz ellene mit csinálni.
lehet van lehet nincs, nem biztos, érdemes felhívni őket, polinihez 100 hogy van...
táboriék tudnak rendelni sokmindent
hol? italmondonak csak polini hengerhez van assoja
pedig lehet kapni asso werket is