Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akár
holnap mondjuk viszem 1 helyre a cinkotai utra majd megírom mit mondtak
azt ha sar akkor grulunk...
nos.én nem fizettem érte
viszont valamikor kigurulhatunk a szervízbe és megkérdezzük
aham jó is volt csak állitottak rajta és ez a gumis dolog mennyibe fájt?
az én mitomon is ez volt a gond! Nekem valami gumi szarokat cseréltek és jó lett! Powered megjavult?
sziasztok
nah ma eljutottat oda h lemossam a láncot csakhogy mikor gőzborotváztam észrevettem, hogy a hátsó fogaskerekem mozog. ez mitől lehet? a csavarok fogják rendesen és a kerékanyán sem tudok már húzni

kéne valami help...
az egyik haverotok a cbr forumon jól be mutatkozott a Butaság meg a Böszmeség
és ho laz rs 250?
Dávid én csináltam Lóriról képeket.
jahjah,nah szal aki csinált rólam képet tolja már fel légyszi(fehér-piros daines ruha matt fekete agv bukó fekete-fehér RS125 oldalidomok nélkül,idomnélküli Gilera Runner 180)
a licenszesre énis megyek,a nyiltnapra szerintem tuti nem.,
7végén utolsó Dunlop Trophy...Hungaroring

Valaki szombaton jön nyíltnapra? (a déli licenszes motorozáson tuti gurulunk a többi még kérdőjeles...)
okés, rendben, ha kell, keress meg itt vagy a tyt@vnet.hu címen. még ajándékot is kapsz hozzá :D
Igen tudom.Pont azért lenne rá szükségem
rendben, de remélem nem értettél félre semmit, ezt csak a fojtást szedi ki 5 és 6ezres fordulatszám között!
Köszi.Hétvégén jelentkezem,h aktuális e.
hali, 20 rongy az ára.
A fojtatlan elektronikát mennyiért adnád?Érdekelne,csak nemtudom mennyi zsém marad,márha marad,a motor javítása után.
nekem pénteken felugrott az új lánc. Mintha más motor lenne alattam, annyira simán gyorsul, semmi rángatás és zörgés.
látom az alagutat a fényben :)))
lehet már idén össze lesz rakva a gép. Már csak hónapok kérdése
A télen meg felbukógombázom. (ez olcsóért kijön), viszont az új láncra kéne a zsé.
valaki vigye már el a fojtatlan gyújtáselektronikát meg a gyári kipuffrendszert! most olcsóbban adom mind2t :)
Kötöszködj mással kiscsávó....
hali ,grat a mocihoz, aztán take care!
látom bejönnek a saját "poén"-jaid ennyire jót nevetni még nem láttalak itt a fórumon
Fuckyrs, kérdés, róla kéne még kép, aki ott leghátul megy IXS ruhában robogóval. Ha van róla, akkor rakd be ide léccives. Köszi szépen Ment HIUPpal is meg scarabeoval is.
Aha.-
Leveszed az egész dobot Az tuti lesz CSak vegyél elötte füldugót magadnak