Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

még jó hogy ez rám 1általán nem igaz. a bőrrucim egyáltalán nem trendi, és szerencsére nem kell reszelőhöz folyamodnom ahhoz hogy kopjon a térdkoptatóm. aki motorozott velem már, az meg főleg tudja.
egyébként meg én sem mondok olyat hogy Te ilyen beképzelt, olyan laikus, amolyan hozzánemértő vagy, mert egyáltalán nem ismerlek. az a hozzáállás butaságra utal.
Nagyáruházi parkolós magamutogatós hülyegyerekek mentalitás.
Csak a legtrendibb motoral a legtrendibb bőrcuccban motoros a motoros. És a koptatóit reszelővel igazítja mert az a menő ha már kopik, egyébként kanyarodni sem tud csak egyenesbe üvegelni a gépet...
csak azért mondom, mert aki tényleg ismer (élőben, vagy neten /már ha neten lehet ismerni valakit/), az ilyet soha nem mondana rólam.
szerintem te meg nagyon nem ismersz engem.
mert nagyon gondolkodom a GTR125ösön Btervként ha esetleg yamaháék elszálnának az árral .köszi
A hatötvenesről nyilatkozott az egyik ismerősöm, és összességében pozitív véleményt alkotott róla a futóművön van mit javítani de a blokkja jó. És elhiheted neki el lehet hinni.
Az aprilia nem tudom hogy csinálja...akadnak meg sorban az új rsek de a tulajok még mindig imádják,meg istenítik hát fura.mi a titok?
Szerintem te meg nagyon el vagy szállva magaddal és avval a motorrral amit aládtoltak...
ejjha jól kilettünk oktatva
van tapasztalatod a GTR125ttel kapcsolatban?
Na végre megjelentél te is. Ezt vártam hogy kioktasd a pupákokat...
és tudodmit? szerintem marha nagy üzletet lehetne csinálni ezzel a motorral, megfelelő promóciós politikával. Pont abból az okból mert magyarországon sok olyan fiatal van, akit kurvára meg lehet győzni egy ilyen parasztvakítós tesco bringával, főleg hogy olcsó is. Nincs is ezzel semmi baj, a másik hogy én nem is hasonlítgatom az RSemhez, nem értem minek kell ezzel hozakodni. Teljesen más téma a két motor.
Az meg hogy az RS nél nincs jobb, irónikusan írod, de én komolyan veszem ,mert úgy is van! :)
1000 felirat nincs, csak Fireblade. Mintha az nem ugyanaz lenne.
1hengeres cbr van, csak az nem RR, és nem is Fireblade.

pont átlátom mi az értelme a motornak, csak azt is átlátom hogy túlzás. Persze én a saját motoros észjárásommal gondolkozok, nem egy 13 éves pattanásos kölyökével, akinek ez kurva menő. Nyilván hogy nem a komoly motorosokat célozták meg ezzel a vassal.
hol látsz ezen 1000es feliratot?
vicces is lenne ha az 1hengeres motorodra rádobnád az rsV-t.
tudtommal pedig cbr-ből van 1hengeres de cáfolj megha rosszul tudom.nem én tettem rá de lényegtelen,jolmutat rajta.bár a te rs-edhez képest ez smafu,az tény,semmi nem lehet olyan jó.
Egy marketingesnek pont átkéne ezt látnia hogy mi értelme van ennek a motornak.
ne érts félre, énis elfogadnám ha hozzámvágnák, hisz kurva olcsó lehet fenntartani, meg minden. Ezenkívül nem is néz ki rosszul. Csak az egész motor egy kamu! Túlzásokba estek 1 picit akik kitalálták.
na épp ez a bajom, hogy egy látszat motor az egész. Teljesen ésszerű amit mondasz a féktárcsáról, de akkor meg minek csinálták dupla akkorára? szerintem ez még gagyibbá teszi.
jol látod.amugy ha teljes felületén fogná a tárcsát nem lenne olyan határozott,mert a fogófelület (tehát fékbetét letakarási felületének) a középvonala kell hogy minnél kijjebb legyen.ergo felesleges ennél a motornál az egész tárcsát fogni mert 12lóra minek.
nemtudom, nekem kicsit hülyén jön le ez a honda cbr rr felirat ezen a motoron. Ez már túlzás minden szempontból. Ha már úgy néz ki menjen is úgy. Én sem írom rá az RSre hogy RSV1000...
Az uccsó képen a tárcsa felét használják csak...?!
Nincs véletlenül egy döglött rs 50-es főtengőd?
(vagy mindegy milyen, a minarelli blokk ftengeőjére gondoltam)
a Márka amugy nem aixam,aixam az mopedautókat gyárt,semmi mást,csak mindenki aki kinai motorokat árul,oda tölti fel.
így ez sem nyert..
amúgy egy Hyosung technikai szintje magasabb,de ezzel a motorral nema tytféle gyerekeket célozta meg a gyártó,tudod van akinek a státusz,meg aprilia meg részing meg jee,van aki meg képes ráülni egy ilyen kínai nevenincs fos 12lovas szemétre is és mosolyogva végig motorozza egy ilyennel is a délutánt.az elsőfék sem kamu,2db úszóágyazású 2dugós nyereg van rajta,és egyértelmüen a design a lényeg,az meg sztem jol összejött ilyen költségvetésből,mert én tudom a nagyker árát is ennek a fosnak(mondjuk aki szemfüles az ezzel tisztában van mert én árultam/árulom ezt a "fost")
Namivan,rákaptatok a kínai fever-re? Tyt nem mindenkinek van pénze uj rs-re,ugyhogy sztem lenne piaca egy ilyen fosnak is főleg hogy nem néz ki vmi rosszul.már készül belőle 200cc vízhűtéses 4szelepes erőforrással is.
ez mástészta mint egy rs125 aprilia,aki ahhoz hasonlitgatja,annak csak gratulálni tudok..
Ennyi.
hát igen, elég ránézni a hátsó lengőkarra, látszik hogy nem olyan komoly ez.