Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez nem zsír új am.
ismerem ezt az aixam márkát elég gagyi motorokat csinál... meg a váz is pff
a másik hogy nincs mit összehasonlítani ezen a taiwani cbr1000replicán meg az rs125ön.
Te is tudod jól hogy közel sem egy kategória.
csak szerintem közel sincs olyan jó mint egy hyo.
Lehet az egekbe magasztalnod az RS125ösödet. Azért a második megszorulás után nem biztos hogy az egekbe magasztalnám... De akárki akármit is mond nagyon esztétikus kis gép Van olyan szép mint egy RS. És nem tudom látod-e az árát? Ami messze a legkorrektebb akárhogy is nézzük... Ha forgalomba helyezed is 600körül megáll.... Nem 1,2M-ba...
És ez a nem mindegy.
Ha van olyan jó mint a hyosung akkor inkább ez mint egy új RS.

Ennyi.
jaja lehet hogy dísz kb oan mint egiyk ismim is vett egy quadot 250est ien semi neve aztán no világítás meg se volt cinkelve
12 de am az egyik lehet csak dísz, ezeknél a no name vackoknál minden elképzelhető:D
ez a modern technika
ja boccs 12 :D
hát kell is a dupla tárcsa, godnolhatod, 14 ló az azért 14 ló! Erőgép, ide már kell fék is :D Nem elég olyan kis fos mint ami az RSen van :DDDDD
azért az a dupla tárcsa nem semmi
Én is így vok vele...
natixnál aztmondták.
nem volt abba dugócsere, én rátenném a fél kezem!
Még nincs szét szedve. Faterom gondolja a hangja alapján. Amúgy a motorban 14000 km van de a Natixnál azt mondták h 10-nél dugó csere volt.
öcsém degagyi :D
felső tűgörgőt szoktak még ilyenkor cserélni
Azt miböl állapitottad meg hogy kikopott a csapszeg?Szétszedted már? Hány km van benne?
Nem is hülye gondolat de a kérdésem inkább arra irányult h elég ha csak azt cserélem v mást is kell? De lehet a kérdés volt hülyén megfogalmazva...
Nem kell ezen filózni.

Az enyém jelenleg eladó. Full power változat, nagyon szép karc mentes állapotban. A lényeg-- 11KW-os papírokkal. Az országban az egyetlen újkasztnis RS ami 30 lovas gyárilag és 11KW-os papírjai vannak
Hát nehéz ügy Vegyél bele
Hi! Ha kikopott a csapszegem akkor azzal mit tudok csinálni?
Sziasztok!
LEnne 1kérdésem az hogyha 1Rs gyárilag 11kw-os forgalmival jön ki akkor az tudja-e késöbb a 30Le-t? Remélem valahogy értitek nemtom másképp kifejezni magam
El tudná nekem magyarázni ezt valaki?
vigyázz nehogy vertexet rakjanak bele
nem tőled!:D,,előzmény" gomb