Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja csak azok még rsnél is csöppet jobban kivannak hegyezve
Mért is te bemutatkoztál nekem?
Jó kis off megy itt!
okés akkor majd kiprobalom h leragasztom mint állat! köcce a tippet
ja meg piaggo blokkot
jaja, jól meg is állnak hétvégenként a kakucsringen (mármint a gokartok) aztán várhatjuk amíg beslattyognak a halott gokartért és közben meg megy az időnk elfele
125 apriliákba mindig is rotax blokk volt (osztrák technika) gokartokba is általába ezt alkalmazzák
HD-és kamera? Azok nem viselik el a rázkódást. De az is lehet hogy a rázkódás miatt néha az aksi elmozdul és nem kap áramot a ketyere. Ilyenkor nem szokta elmenteni a felvételt. Én ezt úgy szoktam orvosolni hogy powertéppel mocskosúl beleragasztom az aksit a helyére
nem! ahogy megjelent a szívlámpás már belerakták a 122est pl bencce-jébe is az van már, liquid-éba is. ez mind2 95ös

illesztésre meg annyit hogy mi 0,05re szoktuk, de ezt bekell járatni rendesen. (a dugó dobozára 0,06 van írva) a 0,04 sztem kurva kicsi...

fepi felvettelek msnre megvan még a karbi!
hello! melyikőtöknek van baronos motorja? száguldozoo? gonbdlkodom hogy piszkos nyereségvágyból visszaviszem, és nemtom hogy mit kapok értwe, és hirtelen az emebrem sem tudta, hanem majd hívnak, de moostakaormtudni!
neken nem a felfogatással van a baj hanem a kamaerával az a szar amikor elindítom a felvételt kb 20 mp mulva kikapcsol és kiir vmi hdd... geciséget és nem hajlandó elmenti a felvételet:Spedig minden biztonsági geci ki van kapcsolva
ezt a kameraállványt használom. Az árától ne szarj be! A feléért meg lehet rendelni egy internetes motoros webáruház honlapján.
nem tudod mit költött rá ennyi pénzért?
akkor lehet mégsem lenne anyagilag jobb ha gixxer lenne :))
Egyszer mindegyikre költeni kell komolyabban. VAlószinűleg sokmindent kellett cserélni ami már le volt lakva a motoron....
nem tom elég érdekesen gépeltem ezt a mondatot:) szóval mennyibe volt neki a gixi. szar ez a suli billentyűzet mindig félre ütök...
te jó nagy hüye vagy.
Ennyi Rocky Papa kössz a képet!
Ott van gyári 114Le

Gyere csak Tyt szerzek neked munkát
mielőtt ezt kiejeltenéd beszéj kornéllal. én multkor kérdeztem mennyibe is volt neki s agici az évben, és asszem fél millát költött rá vagy valami 400E-t....
Rocky,amikor onboard vidit csinálsz,milyen kameraállványt használsz?
nem akarok belefolyni ebbe a roppant magasröptű vitába de véletlenül van egy SV1000 görbém amit egy barátom dobott át tavaly mókából hogy szemléltesse hogy egy ezres SV-ből egy Powercommanderrel és egy Arata rendszerrel akkora teljesítmény töbletet tud elérni mint amennyi kb. az én motorom össz teljesítnénye
Szóval mellékelem a görbét nem vagyok egy SV szakértő de ez egy K5-ös ezres görbéje, nemtom hogy ez számít-e.
nem viccelek, ez hivatalos mérés, be tudom neked szkennelni.
Amúgy meg kíváncsian várom a görbédet, ha leméreted a géped.

Lassan elköltözök felétek, mert úgy látom ott arany élet van :)
Pedig a segédmunkások mifelénk 6-7rugót keresnek/nap
Miért a te zümmögőd nem gyári verda?
A 98le kizárt 110-116 körül teljesít padon. 2dob +power commanderrel nem teljesíti a 120-at mi?
Ne viccelődjél már itt nekem
De tudod mit.Most megy 12000km-es kötelezőre és majd be lessz mérve. JA és csak tankolni kellett bele
valóban kurva szarul kerestem, de a legjobb mód volt arra hogy jobban megbecsüljem a pénzt, és azt hogy ha később jobban fogok keresni.
nekem nem mondták hogy császár a kategóriában, az 5 év garit meg eleve el sem hittem. Szóval még mindíg Te állsz szarabbul. A másik az hogy az SV1000 gyári verda, fékpadon 98Le-t teljesített. Nem akarlak elkeseríteni, de az főtengőn is barátok között is csak 110 ló (legjobb esetben), és 10lovat kizárt hogy rádob 2 dob. Ahhoz, hogy leadja azt amiről te beszélsz, módosított vezérlés, power commander, teljes rendszer, sportszűrő kell. (forrás: JHS racing, akik azért értenek hozzá)