Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ennyi, Legalább van mit fogni rajt mint a csajodon mi? :D
Csicska :)
hát úgy könnyebb kicserélni ha kiveszed:) 2 csavar...
Skacok a powerbovden cserejehez ki kell venni a sxElepet?
Tudod szerintem ha ésszel tud vele menni, hajrá...
De ha eszetlenkedik, összetöri magát, és másokat, soha ne következzen be, de meghal vele, akkor majd az lesz az újságba, hogy az eszetlen motorosok, valahogy elejét kell venni ennek az eszetlen száguldozásnak, fojtsák le a motorokat 10 LE-re, tiltsák be a motorozást, aztán majd az egekbe mennek a biztosítási árak, az autósok ellenségesek lesznek az utakon, és azthiszem ez már engem is érinteni fog... Azért, mert egy eszetlen kiscsávónak a "szaros" 50-es, 25-ös játékmotor, 600-assal nem játszunk, mert ciki, legyen ezerhármas.... És sajnos ha nincs elég rutinod, és elég higgadt fejed, akkor a szokásos forgatókönyv lesz....
Ne mond nekem pl, hogy téged nem idegesít, ha egy fiat puntoval jönnek a nyakadon? Dehogynem.... Olyankor énis felkapom a vizet, és azértis megmutatom, hogy mással szórakozzon.... Csak talán vagyok annyira józan, hogy inkább menjen el, mint kicsússzak a kanyarba.... Bár nem biztos, hogy mindíg... Namost kevés rutinnal, még nálam is fiatalabban kérdés, megállja-e, hogy nem megy oylan tempóban, amiben nem biztos, hogy beveszi a kanyart....
Nőkből is van aki a tonnadonnákat kedveli,váljék egészségükre..
Szerintema Hayabusa,a mai motoros társadalom elferdült megalomániájának épített motor.még több ccm,még több kmh,még nagyobb,robosztusabb megjelenés.Tény,hogy kultuszmotor lett belőle,de kinek mi jön be..Nekem ez a néger vagyok rávágok egy 6méteres lengővillát meg turbot és gyorsulok mint a paraszt feeling spec nem jön be.Én arról sem tudok nyilván normálisan véleményt alkotni,milyen egy ideális túramotor,de szerény véleményem szerint arra se jó a busa,nagyon nagy testű,nem épp egy belakható motor,elég hasaló,mindehez tény hogy túrás villaszög párosul de attól még nem túramotor a túramotor.Sztem halál egyértelműen emiatt a státuszcentrikus motorvásárlás miatt olyan a Busa,amilyen.Mert ez kell,sok ló,nagy test,300++
Ami egyszer biztos viszont,hogy előbb veszek túrázásra egy honda Pan Europant vagy egy Adventure ktm-et mint BUSÁT.ha meg gyorsan akarok menni akkor meg veszek egy zx10r-t.ha meg Busát akarok elmegyek horgászni...
megint ez az anyázás..
Ha odaállsz valaki elé, és 1/1 ben belemondod a pacekba, az rendben van, de így neten keresztül...
NEm valami férfias.
hullladek az anyad te buzi milyen motorod van biztos valami szar aztan meg itt fikazod a busat
biztos nem rossz a busa meg szép is de inkább olyan túrás. ha sportmotor akkor vmi cbr600rr vagy ha már nagy ccm akkor R1 vagy gixxi-1000 sok jó és szép motor van.
nem is vártam volna más válasz tőled
Kanyarodni mindennel lehet, azmár csak egy dolog, hogy egy rigával aláfordulsz, de biztos nagyonkiráyl egy busa. Tohonya disznóknak való. Hulladék.
Én se csipázom a busákat nagy böszme dög... De az viszont teccik mikor agyon tuningolják öket és 500++LE
sziasztok
van 1 kis problémám.
nem nyit a power most ahogy elindultam a nonstoptól akkor még nyitott 1 esbe de kettesbe már nem. létezhet az csak hogy valami lecsuszott az elektronikán? vagy inkább a bowden szakadt el? vagy az elektronika szart be?
valaki help :)
Zsóóóti, gyönyörű, egzotikus, különleges, és ultrabrutál. És kanyarodni is lehet vele, nézz csak utána itt a fórumon Zmenyus képeinek, de nem Ő az egyetlen aki nem csak egyenesen megy vele!
A hayabusát csak imádni lehet vagy gyűlölni :) Én imádom
Valaki mondja már el nekem mi olyan jó a hayabusában,hogy mindenkinek az kell? Szerintem egy túlsúlyos túramotor személyautó blokkal amit egyenes menésre találta ki,tervezésekor a minél nagyobb végsebesség elérése volt a cél, azóta csupán egy sport túra gép lett.Jah és légyszi ne jöjjön senki a 175 LE-vel meg a 300++ végsebességl.
Akit nem ismersz arról ne alkoss így fórumon kerezstül véleményt Mert én már régen ismerem Stoopie-t és nem az! Ha megteheti h busát vegyen akkor vegye csak normálisan motorozzon vele... ha meghal rajta az az ő baja..... Csak a többi emberre vigyázzon aki az uton van.....
a másik ez a kép, mocizás előtt.
farmer, vászoncipő. Nem akarok rosszat senkinek, de az ilyenek akkor fogják fel hogy be kell öltözni amikor már késő?
énis mocskosul szeretnék egy hayát, de az még későbbi zene. Szerintem lehet az ember bármilyen visszafogott, meg épeszű, egy 180pacis mocin úgyis elveszti a fejét egyszer az ember, főleg 18 évesen. Korai dolog volt ez. Én a 15-6 éves gyerekek kezébe se adnék 125ös, saját magamból kiindulva, mentem mint a bolond.

Lehet irigylem a srácot, viszont bármikor felötlik bennem egy ilyen erős verda gondolata, mindíg ott maradok hogy én még ÉLNI akarok, szeretem az életem, és nem kis eséllyel murdnélnék meg egy ilyen vason.

akárki akármit mond, szerintem 18 évesen hülyeség a Busa.
hát én nem érzem magam írigynek, polgáron is van 1 csomó r1.mindenki avval száguldozik, és valahogy én egyikre se vagyok irigy.van aki már annyiszor összetörte szegény r1-et hogy már robogólámpa volt előre felrakva, csak a hogy a rendőr ne basztassa.

sőt

semmi bajom nincs velük csak ha az úton a magatartásukkal pl. balesetet okzonak nem csak saját MÁSOK épségét veszélyeztetik.

természetesen ha tud majd a hayabusával vagy r1-el vagy gsxr1000-el normálisan menni akkor semmi baj.sőt még tisztelem is érte.
Ez faszsag. Szerintem te egy idiota elkenyesztetett majom vagy es kesz.
Mát nemazért, de szerintem ezekben a hozzászólásokban az irígység jelenik meg ...
Bazz van aki kezdőmotornak Simsont vesz, van aki RS125-öt van és van aki mondjuk GSXR-600-al kezd.

Amúgy a kedvenc szavam a fórumon: kimotorozza ...
És ha a simsont se motorozza ki akkor mi a gedva van?
Csak akkor vehet valaki Hayabusát ha már a közvetlen alatta lévő gépet (ergó a gixxer 1000-est kimotorozta, a gixxer ezres előtt a 750-es, a 750-es előtt a 600-as és így sorba?)

Ez faszság. Szerintem irígyek vagytok rá és kész.
Takarodjatok már evvel a úgyis kinyír a motor dumával....
Azt vesz amit akar.
Egyébként én örültem volna ha valaki kisegít 18évesen és lehetőségem adódott volna h busára üljek.
Azon is egy le a többi meg föl.
A többi az eszén és az önfegyelmén múlik.
Ennyi.
Igazi donor!De ö tudja! Biztos kimotorozta már az RS-t aztán azért váltott Busára...GSX-R 1000 már neki nem pálya
Sok szerencsét neki a géphez!
Hát nem akarok rossz májú lenni, de sztem is ez lesz az utolsó motorja (adatlap), de sztem nem abból az okból amiből ő gondolja
hát szerintem 18 évesen egy busa nem szül túl sok jót.