Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

5 napja van meg és már 450 km -er
erő hátt eszméletlen jo
Hát elvileg nekem nővéremék hoznak Londonból karácsonyra... Majd meglátjuk mi lesz belőle
igen, csak még mindíg az a kérdés, hogy hol lehet szerezni Asso Werkét? komolyan kérdezem, mert ha egyszer szét lesz szedve a moci, akkor igencsak szükségem lenne rá!
Sok dolog tehet róla. Tudni kell, hogy a Gyuri mociját úgy vettem meg, hogy nem volt rajta igazán fordulat (max. 8-9E) Kb. 1 hete elkezdtünk barkóbázni, kizárni a dolgokat. Kapott másik karbit, Gyújtótrafót, előgyújtás lett állítva. Lett fordulat. Középen dadogott, de ugye a kompressziót kizártuk mert 8000km volt a dugóban.

Pontosabban lett volna, ha Aszalós kicseréli. 35000km körül van a mociban, mondjuk ha nemis egy, de max 2 dugót futott... számoljátok ki... Szal nem bírta a megterhelést....

Azt énis észrevettem, hogy a powernyelv belekapott... Nemtudom miért, múlt héten még semmi baja nem volt (rezó levétele után benéztem) Mitől csúszhatott be? állítani lehet rajta?

Jah és tudom, hogy az asso werke az egyik legjobb dugó -ha nem a legjobb-

Üdv: Pisti
Ha jól látom erről nem a dugo tehet hanem a power nyelv!
Asso werke....
még mindíg szép ez az RR, de jó is? eddig hány km-t raktál bele? ahogy nézem, ezt is elég jól döntögeted :) Elég benne az erő? Irigyellek ám a moci miatt, szal kabbe :D :D :D

mi ma kinn voltunk a vásárhelyi Roland ringen MotoCross versenyen, elég jó volt, szívtam jó sok port, de megérte, mert király élmény volt! Jól nyomják a Crossosok, minden tiszteletem nekik! Kinn volt szinte az összes mocis haver, és magyarázkodhattam hogy mi a faszért biciklivel vagyok, meg hogy már másodjára lett öngyilkos az RSem... :( :( kurvára nem vágom mikor lesz ez a motor még valaha összerakva :( Szegény a garázsban áll kómában. Olyan szomorú :((
Akinek kell kép magáról a mai K ringről annak tudok segiteni
itt van képek rólam
Huuu de nagyot mentünk kringen kár hogy nem voltatok, képeket majd rakok fel
Hali nincs valakinem jó állapotú 140/60 vagy 150/60 as gumia?
sztem 53.99 vagy 54.00 kell ha még hónolva is lesz
Nekem most volt 53.98-as még nemtom hanyas lesz...
Vertex volt benne és kb. 18.000-et mentem el vele és még mindig ment volna csak már nem igen volt benne kompót... nameg jobb a békesség
engem is érdekel a ruha
akkor holnap
jó8 mindenkinek
Jahjah.Nah amugy érdekel a ruha de a többit majd ott.Mentem aludni
Lóri is ottlesz?
ok mi viszünk 3 robogót( de lehet csak 2-t) meg egy RS-t
Hali,

igen viszem holnap. Maj dmegtalálsz minket, 2zxr-el leszünk lent. :)
hi!

Igen, keményprotkós. Holnap viszem kakucsra.
Nah ha eltudod hozni akkor meglesem,aztán majd látjuk.
jaja sajna nem tudtam kimenni szülői behatás miatt de lehet holnap én is ki tok kecmeregni
nem tudom hogy kibeszélt vmi buliról a kaucson de semmi nem volt csak egész napos motorozás?
fucky jól vettem észre hogy nem is voltál ?
holnap megyek elvileg én is kakucsra
dadis protektoros a ruha ?
Köszi, kár.
eddig fasza, van benne 3ezer km már. 53.98as
RsATTA neked bevállt a Wössner?
Me én is azt veszek és nem nagyon akarok szart venni?!
És hanyas a dugód?