Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hy

ennek a srácnak a mostani motorja előtt nem egy sárga gps-ses RS125-öse volt ? sztem kicsit nagyot ugrott de mind1 ő dolga ha észben megtudja állni hogy húzza akkor gond nem lesz sztem adatlap
Hello!
Bowdent itt is megnézheted! http://www.bowdentechnika.hu/
nemtom h birod igy, nekem mikor este összeakadt, utana hajnal 3kor lehuztam a hengert kint
csavarhúzóval próbáld óvatosan kifeszíteni a szelepet. bowdent meg sztem italmondo tud adni.
helosztok! az rs-be nem nyit ki a power, a powerszelepet nem tudom kivenni! fél cm-t mozog ki be, és semmmi jobban nem jön ki,már megfujtam minden sprével és semmi!valaki tud segiteni? és gyári kuplungbovdent hol lehetne venni, azokkal az O-gyürükkel együtt? segitséget előre is köszi....
Nekem is a natixban volt szervízelve a sport pro("szervizelve") még az előző tulajnál és eddig(kop-kop) semmi gondom vele csak állítási de az meglesz oldva mert kikopott a fúvóka....télleg olyan ganék? vagy valaki meséljen már róluk! miket ba**nak el?
még nincs szétszedve sajnos, ez még idő kérdése (meghatározatlan). Amint van valami szólok :)
nekem 4 db tetű felirat volt. Ráment vagy egy órám mire leszedegettem..
Szétszedtétek már a motort? A henger megúszta a dolgot?
Ugye milyen nehéz leszedni?
Enyémen is volt.Én azzal kezdtem,h lekapartam!
ma kínkeserves melóval lekapargattam a gané natix feliratokat a mocimról.
azthiszem ez volt minden hiba oka, balszerencsét hozott!
én sztem kihagyom,azt mondták akik vtak már ott hogy motornak nagyon szar pálya:S
én is adok képeket
Köszönöm!
Jóez a kakucs, csak kicsit kiábrándító, hogy egyhelyen pillanatra fűbe megyek és 3centis csavar áll a slickbe,,, Máshol ilyen még nem fordult elő.
Atta hétvége Máriapócs?
Ennyit találtam
multkor szombaton véletlenül nem te csúsztál el előttem? egy piros fehér ruhás emberke volt robogoval
vicces gyerek vagy te kinek a haverja te? senki se ismeri meg tán motorja sincs...
olyan gyorsan mentél nemtudták lekövetni a kamerával,de azért még reménykedhetsz
Lehet ezt a mocit részletre venni újan? Mert ahol én néztem nincs írva semmi erről!
Rólam nem csinált valaki képet? Fehér HiUp #24-es számmal,piros IXS-ben.
Köcce
Szasztok
Ma vittem el a blokkomat egy szerelőhöz aki hungaroringen szerel 25-ösöket is...
Dugó ügyben azt mondta Wössner , Vertex felejtős!
Csak Wiseco vagy még talán Prox!
Hajtókar is Wiseco lesz... Én hiszek neki ő már csak tudja... Asso-t nem is mondta...
ez sajna már csak 1 rossz beidegzódés.
ok. csak ne kezd a pontjaid megint