Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szépn neve van
1.5 napot? Akkor nagyon szarul kerestél
VAgy neked 10rugó egy pár órás mocizás?
Komolyan érdekel

JA és ha már így a marketinget említetted. Nekem azt mondták h 120 Le a 2 Raptorral meg is van. Neked aztmondták 5 év gari meg h mekkora császár az RS a kategóriában... Na most melyikünket is b@szták át a palánkon?
Tyt
Sztem (de ne így legyen) ez az "új" motor varázsa elég gyorsan el fog múlni és akkor majd máshogy látod majd...
A másik az h én gondolokodás nélkül lemegyek neked bárhová az országban és tudom h a motor haza fog hozni, nemkell attól paráznom h most vajon melyik kanyarban dönt úgy h éppen beáll alattam és kib@aszom a betonpóznát illetve egyáltalánmelyik pillanatban rohad le....
Használati érték....
Mindegy szarlehet non-stop bejáratós motorral közlekedni
1.3millióért
A TZR 50 be 4 power szelep van, + a YPS és énis láttam egy csávót, aki hallott róla, hogy simán veri az RS 250-est... Persze pályán, mert ugye utcán nem szabad 40 nél többel menni vele, és biztos vagyok benne, hogy nincs olyan elvetemült, aki túllépné a sebességhatásokat
majd okt 28 án kell
0.04. re kell illeszteni a dugot...
nekem hézagosabb mint a megengedett... hallatszik is h kicsit kopog.... de leszarom. inkább kopogjon picit és lecserélem 7-8E km után, mint megálljon alattam.... amekkora szerencsétlen lennék tuti h akkor állna le amikor 140 el veszek egy kanyart és szembe kamion jön lovaskocsiszállítóval.
mondjuk ez hüyeség mert zümi az utolsó utjait teszi közúton a jövő héten:)
ma kellett átállítani az órákat?

Károly
én azt hallottam hogy a TZR 50-es élből veri az RS-t mert abban 3 powerszelep van Ti mit tudtok erről?

Rezső
dezsőbazzegnecsórjad a dumámat
Szia,
Nekem sincs sajnos RSem, nem tudok nyilatkozni, a többiek majd mondanak valami okosat.

Dezső
Szia,
Nekem sajnos nincs RSem, nem tudok nyilatkozni, a többiek majd mondanak valami okosat.

Józsi
sziasztok,
új vagyok az oldalon. Motorvásárlás elött állok és az lenne a kérdésem hogy nektek mi a véleményetek az RS-etekról és kine mennyi a vége?

válaszotokat előre is köszi,

Béla
Am rosszul írtam az árát me 22500ért vettem és 1500 volt a posta így a 24ezer. Annyié csak ako kapod meg ha lefutsz ide a házunk elé és úgy kéred el tőlem . Ako odaadom neked 210Ftért
ha nem 21000Ft ért adod, hanem 210 FT-ért, meveszem És még egye fene, a postaköltséget is állom!
hehehe. jah. lebeszéltek a vertexről. csak én úgy tudtam h itthon kicsiny országunkba nem kapható már asso werke azé vettem vertexet. De többen is mondták h tudnak szerezni... De másokat meg rá kéne beszélni!
Na mian, el akarod adni?
300 az inkább XDXD
mien papír nehezék?
oksa igazad van! ők mondták h azért 30 km ig ne nagyon huzzam neki :) vagy lehet h 300 at mondtak?
tyűűűdejóóó.. papírnehezék?
TE modntad, hogy járattad 30 km-t.... Én csak ebből vettem le....
amugy 0,055 re illesztették...
ez nem így van, tudják hogy nem iki s tizrnéves hülyegyerek vagyok...