Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor 0,01 mm-el szorosabbra illesztik

Pláne, hogy ha jól tudom, 0,03 mm -es az illesztés egy átlagos kétüteműben, lehet, neked 0,04 mm-re illesztették, mert rádnéztek, és látták, hogy úgysem fogod bejáratni rendesen
nah erre én is kivi vok. ha nagyobbat vesz bele az ember 1el mitn ami kéne ako nagyobb eséllyel szorul-e. Ha meg kisebbet vesz bele ako kompresszió vesztés?
Zsóti nah azt mond meg nekem ha belerakják az 53.98 ast (mert ott a B betű) attol szorulhat e ? mert mérés szerint az 53.97 kellett
gyári motorhoz fölösleges 1 gyűrűst tenni
És az jobb ha 1 gyűrűset veszek bele? Bár a gyári az 2...ha 1 gyűrűst teszek bele ako mi van? Jobb vagy szarabb?
Mint írtam Jocinak is van olyan hogy gyárilag B dugóval jön ki a henger ami 53.98-at jelent
Zsóóóti felvettelek MSNre
53,97 es ment bele. de ha belerakjuk a 98 ast akkor gondolom én hogy szurul valamennyire, vagy hülyeséget beszélek?
már rosszul kezdődik
Én 21.500ért vettem a vertexet + posta = 24ezer HUF...
mekkora ment bele végülis? mert nekem halottam már olyat hogy 53.97 után egyből 54.00 kelett bele annyira elkopott(16000 km-nél) mondjuk elég sok port beszívott az látszott rajta.
na én most lépek hnap ismételten hétfő:S azaz suli...:(((( jó8 előre is mindenkinek:)
MEg ne feledjük, a tied kovácsolt, azt mondtad... Az igen nagy különbség! Gondolom az árában is látszott... Elvileg a kovácsolt valami 30 e Ft, a kokillaöntésű pedig 24 körül...
53,97 est tettek bele és valami 550 re csináltak valami rést. vagy 650 re...
53.98 as kellett volna bele a b betű szeriont de nem az kelett bele az a lényeg
hogy belenyultam
Érdekes. ezt figyuzd. Én most egy 53.99es méretű dugót vettem az enyémbe, de csak azért mert az előző asso werke az 53.98as volt. Nos a mocimba 20ezer km van. Én szedtem szét legelőször. Eddig senki sem nyúlt hozzá és nem újított semmit. Ako h h már alapból 53.98as dugó volt benne?
hát mondjuk van rajta egy komoly egérmozi ami elég sok mindent tárol
oksa mondtam is h lehet h hülyeséget írok. de nekem bemérték és az 53, 98 as nem lett volna jó bele...
még nem hirdetem:) elöbb az rst rendbe kell hozni:D
Akkor gondolom 53.98-as dugót tettetek bele.
és megvették már a CBR-ed?
hát ez ilyen, azért mutatkozz már be hamár te tudod ki vagyok had tudjam én is te ki vagy