Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

rendelni tok
sziasztok, nekem is ilyesmi bukóm van és nem nagy szám, szerintem ha van rá több pénzetek ne ilyet vegyetek...
hát sztem nem számít annyira csúcskategóriának
Ap rs Very good
miért ez jó sisaknak számít? ennyiért nem vennék, félteném azt agyamat
Honnan loptad ezeket a sisakokat h ilyen olcsóK???

Lehet kanyarban elsőféket használni de nem ajánlatos......
Elsőféket+ hátsót kanyar előtt féktávon használunk inkább és mikor már benntvagy ledöntve kanyarban és esetleg "sokk lett" akkor lehet korrigálni hátsóval mert ha megcsúszik a hátulja estleg tudsz korrigálni de ha az eleje mászik el akkor heló szia elrepültél....
és meg vagy vele elégedve,csak azért mert én is azt néztem ki :)
nemcsak azt lehet, viszont, ha már a fülem is leér kanyarban, akkor nemszivesenfékeznék,se elsővel se hátsóval, szerencsére ilyen még nemvolt :D
Hol lehet ezeket a sisakokat kapni?
Na vettem uj hátsó fékbetéteket zsír... meg vehettem egy qrva dudát mert holnap viszem vizsgáztatni... költhettem 5000 ft-ot egy DUDÁRA!!!!!

kanyarban miért csak hátsó féket lehetne használni?
De akkor a m.marellivel meg miért nem csinálja?NKG-vel megy 3 napot kb.
UVEX 20 000Ft
Az összes sisak többféle színben és méretben kapható
BUKÓÓK OLCSÓÓN!!!!
-Lazerek(zárt) 17 990Ft


Fogjatok le nembírom!!!!!!!!!!!

újból átgondolt TZR műszerfal (még nincs befejezve)
nemhuz át a kábeled(repedezett,megvantőrve)
márpedig a B10EG a belevaló
Milyen gyertyát ajánlotok 88-as AF1-be?
NGK B10EG -et állandóan hazavágja(Veri egy idő után a szikrát oda is ahova nem kellene)
Most egy szakadt magnet marelli van bent..Gondolom sejtitek,hogy nem az igazi így
Hát nekem be még becsusszan, csak rosszul.A szemüveg vége ami behajlik a fül mögé az nem csúszik le a fülemre.És furán ál rajtam.De lehet ha tágul a sisak akkor már lehet jó lesz.(még tágulhat)Miért kéne szétvágni az idomot?
uhhhhhhhhh

ne vágd szét akkor inkább óvatosan!!!!!!!!
nemfeltétlenül
jah abból eredő hiba h kihagytam majd" egy évet... és vissza kell szoknom rendesen..

bukógomba jó lenne ,csak nem tudom hol lehet kapni, másrészt szét kell hozzá vágni az idomot :(
Matt RS!
Shox Mondial Dzseki + Nadrág, Shox Suzuka kesztyű, TRace csizma, Kenguru gerincprotektor! Az infómra kattintva megnézeheted egy részét! /a csizma és a gerincvédő nem látszik/

50ccm!
Felveszem a sisakot, aztán felveszem a szemüveget.. nekem elég könnyen becsusszan, pedig a sisak eléggé szorítja a fejem! Én amikor sisakot próbálgattam mindegyik alá bepróbáltam a szemüveget is!