Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Viccelsz?
És akkor te min fogsz ülni? :)
Cseréljünk 1az1-ben. majd ha egyszer összefutunk... :)
odadom az ülésem 30ért.
Azt kéne...
Nincs mit én ezen Gozsival gondolkoztam(forumozo) és neki is tetszene meg nekem is akkor gondolom másoknak is !Szerintem azzal már télleg jobban nézne ki !De te tudod!De szerintem még többet is elkérnének érte !
cseréld el egy spaniiiiiss tulajjal
Most hogy mondod... Tényleg jól nézne ki rajta.
De Honnan szerzek fekete ülést? :D
Sajnos "Aprilia RS125 ülés"-es ismerős nincs
Ha meg apriliánál rendelem meg szalonban egy 10est biztos elkérnek a mocskok. Mindegy, majd meglátjuk
Kössz a tippet, ezen még gondolkodok
Ha van kedved én kinézek veled kecskemétre a gokart pályára. Nekem az egy bő 100-as szóval ha érdekel csörgess meg holnap. Tudod a számom(vagyis remélem) és én visszahívlak csak dolgozok, de csak ha érdekel.
Én még megpróbálnám a fekete ülést is(Spanish ülés)!Szerintem az lenne még vadállat rajta!
Amit meg fogok csinálni; sötét plexi (gyári, csak fóliával), fekete felni ( és talán felnicsík), és karbon borítású gyári kipufogó. Hogy szép lesz-e? Nem tudom. Remélem... :)
Majd télen, amikor nem használom a gépet, akkor szépen lassan meg lesz csinálva. Ráadásul olcsón jövök ki, mert mindenhez van ismerős. :)
mér te mit akarsz hogy?
Ez és Ez már kicsit igényesebb, de valahogy még mindig nem az igazi.
. .600as
Az jó volt.

Rendőr: Az a motor miért nem állt meg a rendőri jelzésre:
Apám: Nem tudom... Kezdő motoros még, friss jogsis. Most rakta le az A korlátozottat, lehet azt hitte hogy neki nem kell megállnia. Nem tudom... Majd beszélek vele
Rendőr: És Akorl.-tal vezeti a 600ast?
Apám: 600as? Az egy 125ös Aprilia.
Rendőr: Nem! Az egy 600as volt, én láttam!
Apám: Akkor rosszul láta, az egy 125ös.
Rendőr: Jó mindegy. Máskor ilyet ne csináljanak. csá
ennyi
Senkit nemérdekel hogy 5 nap alatt hogy szereztél magadhoz jogsit.
Szal ez nem ilyen.

Senki nem fog azzal foglalkozni hogy mi meg hogy . Legfőképp azzal hogy hány nap meg minden.
Erre egy rakat más példát mondhatnék. Ausztriába 18 évesen lehet elkezdeni az autó jogsit. Elvileg ugye 18 évesen vezethetsz külföldön. Ha 18évesen és 1 naposan elkap a rendőr ausztriába leszarja hogy 1 napja múltál. Továbbenged.

Meg nehogymár a bürokrácia miatt (2 hét 1 kurva jogsi) szívd a faszt.
Motorozz wazze. Nem lehet baj ...
CSÁÓ!

A Sanyibácsi megy ki szombat délután. Én is gondolkodom hogy szombaton délután kinézek, de én csak egy nagyon laza kanyarra megyek mert életveszélyes gumik vannak a motoromon...

Ha gondolod egyeztessünk és szombatra tervezzük a kanyart.
Vasárnapi program motoGP.

Ma volt benn nálunk a gokartpálya "főnöke" és azt mondta h szabad a pálya ezen a hétvégén, tehát nincs semmi rendezvény rajta, a gokartosokkal meg meg kell beszélni mikor akarsz menni.
Emberek valaki hallott már olyat,h elreped a henger?Na nekem meglett.Szal nem sima gyűrűrtörés... Nameg letört a power-ből egy darab,mivel annyira le volt tapadva,h az erőlködés miatt letört egy darabja.Ez valszeg a szar benyától lett.Az a fasza az egészben,h 1-szer tankoltam avia kúton.(addig MOL-vagy OMV) Miután ott megtankoltam baszott menni,alig pörgött fel,és meg is lett a vége...Szal figyeljetek,hogy hol mi megy bele...
hogy magyarázták ki? "nem velünk van nem velünk van "
Hali! Olyan gondom van hogy nincs töltés a moccon, mintha nem lenne benne aksi! De ha kicsi a ford.szám pl.2-3000 akkor normális minden, viszont ha elkezdem huzatni akkor elszáll minden. Mi lehet a probléma? Mit nézzek meg?
Kecskemétiek hali! (Zotya és a többiek)
vasárnap mik a pogramok?ki lehet menni az ottani pályára?lehet vasárnap ok lesz,de egy órára kakucs nekem nem éri meg,kecsó közelebb lenne,ha kijönnétek,akkor lehet el tudok menni,írjatok!
Így is fel lehet fogni a dolgot.
Én is inkább így állnék hozzá a dologhoz.
Amiket leírtál azon már mind gondolkoztam...

A jogsin a forgalmi vizsgám időpontja fog állni. 09.15. megnézik hogy az szombat. Aztán rá a négy munkanap míg lehet menni papirozni. 09.20. 09.22-én rendőrbe futok. 1hét alatt nem lehet mindent elintézni úgy hogy még a jogsi is kijöjjön :D

Aztán a 30% és 5%.... Másodikán, vasárnap sikerült ezt a pár százalékot megtalálnom... Annyi szerencsém volt, hogy apámékkal és haverjaival voltam motorozni. 2/A-n int a rendőr, kiállíttat mindenkit, én meg tovább mentem, mert tudtam hogy ha megállok akkor abból jó nem sül ki. Apámék szerencsére ki tudták magyarázni a dolgot. Azóta nem motoroztam. Nem kísértem én a szerencsém...

Mindegy. Minden jól megy mostanában, kivéve ez a motor-jogsi dolog. Ez van, néha szívnom is kell.
Jah én csak ajánlani tudom azt a motort amit robkaa ajánl. De szerintem nem csak én hanem ha itt lenne zsóótirs akkor ő is így vélekedne róla. Szerintem hagyd a csudába haverod motorját és vedd meg robkától!
Mondtam már. Motorozz nyugodtan !

Nem kell azt a buzi papírt se vinni.
Megállít, otthonhagytad a jogsidat ....
Beszól rádión és mivel már minden megvan így benne vagy a nyilvántartásba. Max egy kis enyje-benyje hogy miért nem hordod, de semmi más!

Legrosszabb esetben feljelent mert nem volt nálad az okirat. Két hét mire kiküldik a feljelentő papírt. Előbb veszed kézhez a jogsidat mint a feljelentő papírt ...
A Jogsin pedig a forgalmi vizsgád dátuma fog állni.
Szoval abszolult nem tudnak belekötni ...

Hidd el így van.

AMúgy me kb 30% esélyed van hogy rendőrbe futsz, és 5% esélyed hogy meg is állít.
Figy 1X élünk, most vagy fiatal, majd ráérsz nézni a motort télen. Motorozz amíg jóidő van ...
jah,végülis nem rossz üzlet,650,plusz átírás,eredetvizsga és dugócsere 700felett ....
nekem van egy 2002es ,nem kell hozzányúlni csak levizsgáztatni ,a moci 415 a vizsga max 90-100 és benne van kicsivel több,mint 500ba és már a nevedre van írva,de te tudod
Voltam ma okmányirodában. Minden papír elintézve, 1.5hét és jön a jogsi.
Csak az a bökkenő hogy már 3hete nem ültem motoron és további másfelet nem fogok.

1. Nem lehet vezetni azzal a papírral amit adtak, azzal a jogosítvány igénylő lappal. Azt mondták, hogy rendőre válogatja hogy mit kezdenek velem ha megállítanak, és csak papír van, jogsi nincs. Ha rossz passzban van a rendőrbá, akkor be is vonhatja az egész rohadt mindent, és kezdhetnék mindent legelőlről feltéve ha nem kapnék melleé egy kis eltiltást. Ez úgy kurvára eltántorított attól hogy holnap motorozzak. Nem lenne erőm se türelmem az egészet újrakezdeni....

2. Nem lehet ideiglenes jogosítványt igényelni. Azt mondták, hogy első jogosítványál nem lehet. Még akkor sem ha már volt előtte M-es jogsi.... Az ezek szerint nem számít jogosítványnak. Pfff! Azt mondták, hogy akkor lehetne igényelni, ha lenne B-s jogsim, dehát az nincs.

Kurvaszar kedvem van, pokolba kívánok mindent... Persze most van jó idő, most lehetne menni motorozni. Majd akkor amikor már meglesz a kurva plasztik kártya, akkor meg lemerem fogadni hogy szar idő lesz...

Ez van, ezt kurvára beszoptam, így jártam.
Nektek meg jó motorozást és vigyázzatok magatokra!
Ha régóta írkálnál ide akkor már nem is akadnál fenn ilyeneken
Nem így szoktam oltogatni :D



Holnap valaki nem jön motorral Kakucsra Pestről?