Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én szombaton megyek egész napra kakucsra
aki nem találna oda jöhet velünk mi is kocsival megyünk de mi a 16ker felöl jövünk és úgy M5
adamfzr ! 160as hátsógumi mikor már a lábtaró is hajlik még akkor se lehet lejebb rakni azért van az a csík
scofield? most oltogatni próbálsz? ilyet szerertnél játszani?
mink is most megyünk elöször mi ujhartyán felöl jövünk, kocsival
red rose 125, szorult, kiszerelt dugóval. előtte 1500al geccisokér felújítva, cép külsővel. jó kis rotax123-as vagy myilen blokkal. virgonc nagyon, én szerettem, aszso9nynal is 110 körül utaztunk simán.
asszem megvárom atáékat valahol
azon a román uton azé vicces odapörkölni neki....
az 5-ös úton elmész a 38-as km tábláig (Dabas-sári) és Inárcs felé fordulsz egy felháborítóan rosszminőségű útra (tiszta románia) aztán Inárcsra érve átmész a vasuti sinen és elmész a főúton egészen a benzinkútig (ott megtankolsz) és Kakucs felé fordulsz a benzinkút utáni első kereszteződésnél. Mész mész mész jó sokat aztán a fehér templom elött (amit eltakar egy csomó bazi magas fa és ezért úgyse fogod elsőre észrevenni ) szal a templom elötti kis utcába befordulsz és a temető mellett elmész egészen az autópályafelüljáróig ahonnan már látni fogod a pályát.
Én nem találtam oda magamtól de szerencsére két helyi quados megmutatta az utat.
Más motor nem igen jöhet szóba....Cbr nem tetszik, nemtom a mito is jó de valahogy nem jön be,nsr se nagyon tetszik.Bizok az Rs-be csak nem hagy cserbe
öööööö...Nem szeretek pénzt adni más cuccaiért
Pláne ha még költeni is kell rá
Azért ha már nagyon nemtudod hova tenni akkor én elviszem,persze ingyé




Bár lehet hagyok némi pénzmagot nálad...mid is van ?
perszeneminygen
egyetértek. csak dugócserés motor nálam is áll a garázsban. ha kell viheted.
mind1
ÚJ
ok.
Akkor én is ebéd után megyek! Csak még meg kell sasolnom,hogy 1általán merre van
Hát bizok benn h nem lesz baja.De ujjat nem fogok venni mer az kicsit sok lenne nekem...
én meg ts megyünk, kb 2re leszünk ott sztem.

ma vhogy lecsuszott az olajzascsövem szerencsére nem lett baja, sokat nem mentem vele igy.
számból vetted ki a szószt!
mindíg így kezdődik






Szombaton ki jön kakucsra? És mikor?
Dugot kell cserélni benn aztán ennyi.
pedig nem az uticél a lényeg hanem az ahogyan az utat megteszed. ezt a bölcsességet ma hallottam egy chopperépítős műsorban
Olyan 2T nnincs aminek nem volt semmi baja
ha eddig nem volt baja, az azé necces mert esélyes hogy nálad lesz.
Nem érdekel különösen h mennyit megy de azt tudom h nem volt baja a motornak, meg nem akarok az ország másik felébe menni motorér....
Ez igen