Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem hangzik szarul, bár ha a mitkelltudnirólában büszkéán mondja hogy mennyi a végsebesség és azt simán viszi, akkor necces..
Ahham Most már vágom!
Mégis szerintem kissédepressziósnak tünsz bárt bevallom először arra gondoltam,hogy nem leled örömöd a relatív új motorodban
No mind1,pontozgassál csak tovább




De akkor is olyan hangulata van ezeknek a pototos mondatoknak mintha az íróját épp most kúrták volna seggbe
rockandyRoll.. ez fos. RockandyRoll. igy homogénebb képet mutat, vagyis nem slendrián az íráskép, egyszóval esztétikusabb, szemre kellemesebb a hatás.
Sziasztok.
HA minden jól megy hétvégén szándékozok venni 1 Aprilia RS 125-öt.
2003-as friss müszakis,új láncszett,apró karcok vannak rajt,haverom motorja,14e-km van benn ő a 2.tulaj mo-i 5ezerrel vette és azér akarom megvenni mer ismerem a motort és tom h nincs baja,jah és 650be adja.
Sztetek megéri?
mer optikailag szarul jönne ki, ha eleje alacsony lenne, utána csupa magas betű jönne. magyarul: így gizda.
Ennyi, neked meg a neved miért nem nagy kezdőbetűvel van?
mert ha csak egy pontot tenne a végére akkor az mondatnak minősülne és ezért nagybetűvel kellene kezdenie a hozzászólást amihez egyszerre két billentyűt kell lenyomni ami így estefelé már megterhelő
te meg miért teszel mindíg ..-ot a mondataid végére?
muszashi lehet hogy én voltam...
náájsz!
a miénk nagyon durva
most hogy mondtad a TF-et megnéztem wiw-en, nagyjából a fél gimis osztályomat ismered Legalábbis a vizilabdás felét biztosan
ha a többi tesitanár is olyan oltógép mint Te akkor passzolom
nem félelemkeltés a célja vele, hanem a figyelemelterelés. Annyira ledöbbennek a zsaruk a színétől hogy azt észre se veszik hogy nincs rajta se lámpa se rendszámtábla
jaa, mondjuk necces.. valami két méteres homokcsőszé esetleg, aztán elveszi a gumibotot..
határeset, elfogadom.. senki nem megy ma TF-re tanévnyitó bulira? csomó egyetemnek-fősulinak lesz ez a bulija..
én se mernék megállítani egy rózsaszin rst
na kezdi megint a kötekedést
ha tippelnem kéne én arra tippelnék hogy azért nincs benne még a blokk mert nemsokkal a kép elkészülte elött vette valakitől és szétkapták hogy felkészítsék pályára a gépet. De lehet hogy tévedek
mintha lenne nem kevés majrétsik azopn a háccsó gumán.. új, vagymiaszösz?
felelőtlen fiatalság.. eggészen elképesztő..
halmozod az élvezeteket
idáig még nem bűntettek meg hiába nincs rendszámom se lámpám se semmi de még nem kaptak el
Dodóért mindent
blokk se volt a motorba csak a biel zsolt kedvéért megmutatam milyen fehérbe és felraktam az idomokat
de persze vannak olyanok is akkik sötétben inkább nem motoroznak és reménykednek benne hogy nem álítja meg őket a rendőr ha rózsaszínre festik a motorjukat. És ha nem állítják meg őket akkor ugyebár azt se veszik észre hogy rendszám sincs a motorjukon, hiszen 50-esre nem kell rendszám