Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az autós irányból könyebb:) a másik iránnyal van sztem a para
ezen a részen én is mindig filozófálok... multkor a nap vége felé egész jól éreztem. de ugyaniyen a célegyens utáni kanyarok. azt sem nagyon vágom:)
vasárnap oks. ha tényleg kész a moci szombatra. holnap veszem az alkatrészt aztán szombatra kész is...
Ugyan abból az irányból jössz mint most az autó?
Élni tudni kell
ezt figyuzd! Ja és valaki igazán berajzolhatná az ideális ívet is nekem, mert ez a része a pályának még mindig teljes káosz nálam
ja, képzeld lett új lelátó és normális büfé rendesméretű fedett asztalos-kiülős résszel! Ja és már itt is matricát kell ragasztani a fejidomra ha tavaszra meg lesz a hiányzó része a pályának, asszem odaköltözöm
bencce,
vasárnap egy KakucsRing? Kéne nyomni mert mindjááá vége a szezonnak aztán csak leshetünk
láttam az iwiwes videódat:) pont iyennek képzeltem el egy siófoki kiruccanásod:D
hát engem nem zavart h nincs csak bnőm kicsit baszogatott h nem ártana ennyi idősen ugyh elkezdtem:)
BE voltál k.rva?
Bár mondjuk én aki iszik és úgy csinál gázt azokat nem tudom sajnálni....
Már ideje volt
ez már megint a raptors and rocketsről van nem? azon az oldalon semmi nem igaz:)
Jocirs megszorult máris az RS vagy mi történt? azt elmúlt napokban nem nagyon tudtam követni a fórumot. egyébként kész a mocim szombaton, végre mehetek megint pályázni:)
ja és 23 éves büszkén átmentem az autós rutinvizsgán
hát részvétem ..én is múlthéten adtam be a fellebbezésem..4hónapra el akartak tiltani a teljes járművezetéstől, aztán annyi volt h 1 szimpla rutinellenőrzésen kibuktam h még nincs meg a motorjogsim...most imdákozom..:) kocsi nélkül elég szar lenen még 1 hónap is..
Neked meghagyták vmelyik kategóriádat?
nekem még ez is sok, föleg a mai nap után
hát ez szomorú ezért nem való az én kezembe 125nél nagyobb motor minden oké csak ahogy ismerem magam mondjuk tudom korlátozni magam de attól félek hogy vmi baj lenne és fát fognák aztán én is a föld alatt lennék :S (mondjuk az nem ide való téma csak személyi véleményem)
az kemény
ok!holnap rakok fel!
azóta(lassan két és fél éve!) nem született ítélet a bíróságon, hogy mikor kapom visszaa jogsim! tehát még azt sem tudom h 1-2-3.. év
uhh hat az nem lehetett kellemes
hát ez gáz
2005 márc 12 éjjel: hungária kőrút üllői uttól népstadion felé... köbányai úti kereszteződésen át út lejt balra csalóka kanyar sebbesség kp 120 kmh kocsi segge kimegy, megcsúszik 1 csatornafedélen. nemtudom megfogni felmegy a bal! útszegélyre majd a villamosvezetéket taró oszlopnak csapódik kb 90 el...
barátomat a tűzoltók vágták ki...
véralkohol szint1,63 ezrelék...
nah igy sikerült...
engem érdekel
hát ebbe mennyire mélyedjunk bele?