Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valami jó kis vágottslicket rakj rá
Mértek 1 kompótot, meg fékolajakat lecserélitek aztán csókolom
új gumik mert tesom elhasználta... aztán első fékbetét meg elkéne vinni kötelező szervízre is átnézés nemárt mielött elmeek vele messzebbre és jöhetek haza utánfutón
Mi kell még rá?Rajtad kívül
elöbb megkell szoknom cbr után kicsit testesebb meg még kell rá néhány dolog addig nem....
Piros...egyértelmű.Valamikor nem hozod le kakucsra a gépállatot?
bátyámé volt a dícséret őt illeti vagyis már nem tényleg sztetek mien szinű felnicsik megy hozzá? pirosra gondoltam bár lehetne vmi eltérő is mondjuk nemtom sárga vélemény?
Új motorhoz új acc is jár?Amúgy szép az rs, vigyázz rá
Hello Kittit sem bírom
én majd egyszer egy Hello Kitty-s Romet Ponyt szeretnék,hogy lehessen vmivel télen az erdőben ökörködni
köszi a bíztatást dehát majd figyelek rá nameg ő nemfog útálni engem mert nem lesz pink
Kapuzárási pánik?
nyugtatom magam az elozo tura képekkel,még menni kéne idén srácok
aztaa.. mennyi szép kismotor! én is akarrook ilyenre menni!
,és én nem voltam
Ebben nem tudok segíteni sajna,majd télen lesz nagyonszétszedés,meg vagy 3 hete nem láttam a mocit
mondjuk ha azon fog mulni mennyire huzom akkor sokáig kell hogy bírja , nem vagyok az a nagy hajtos tipus de mondjuk azért néha ki nyit szépen az az elektronikus kipuff szelep
az igen...:(
kicsit több olaj meg jo karburalas kell neki és nem hullik szét.
ok,téged értekel DE a többiek?
fúvókaméret?
sőt, ahogy a példák mutatják, még egy zsír új millió+ -os 125-ös is széthullik, hiába van szervizelve.. tök zsákbamacska.. pont vasárnap volt egy srác egy 80valahányas apriliával, és valami évek óta megy neki.. és szinte ugyanaz a rotax blokk.. oszt az újak meg széthullanak. sosem lehet tudni.
ugyanaz mint nekem, 1500 kmes vertex dugó... gyűrűtörés:S
perec volt vagy csak behalt?
Hétközbe sajna ritkán érek rá