Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

haha én nem szumózok:D
a szumó-sok is sportolnak, nem?
nem vok éppen alacsony... 171 cm kb de nem sok kiló:D mivel sportolok
JociRs a DLR véged nem adod el?
Ilyen nincs
hali. ilyen már van?
sr750
nem sietek én sehova, városon kivül pörgetem inkább 8ig max 9ig, vagy 11 ha valami f@sz elkezdi nyomni neki ha előzöm. városba meg, meg ekéxem a 4.500al max
Veled meg mivan ember el vagy tűnve mint az arany Breitling
Én nem vagyok ilyen tápos csirke mint eggyesek bazzeg. Tuning is lefogadom 16 évesen már 171 cm már most 45-s cipőt hord vasággyal együtt 60 kg és ez 20 éves korára mindössze annyit fog változni h 190 magas lesz
Egyébként sztem semmi gond nincs a 172 cm-rel teljesen jó. Elférek kényelmesen motoron-autón. Egyedül crossozni nem tudok normálisan mert dobogó kell hozzá vagy árok h fel bírjak szállni
Minek van neked motorod, ha nem arra h húzd neki? Kcsög divatmotoros
nem értem félre egyáltalán nem azért írtam. akkor miért volt olyan buzi színe?
Marcs van számodra egy 2006os RS rendszerem, jobban néz ki mint ami most rajta van a Tiéden :)) ócsóért beszámítom. Csak előtte abortuszt kell végrehajtani rajta, a katalizátor már a méhben elvérzett.
megy alattam a kis RS szépen, nincs azzal baj :)
whehehe JoeZ,én egy 10cmvel legalább magasabb vok Nálad whehehe.

tegnap vettünk a Benzintyúknak egy shox cordura dzsekit, remélem ezzel is úgy meg leszünk elégedve mint a saját rucimmal :)
ne értsd félre, ezzel nem céloztam senkire! jó volt a tali azért:D

a gyertyának meg nem a karbi miatt volt olyan buzi szine.
he-he most láttam másik topicban Joe-Z 172cm magas na mondjuk én meg 171cm XD
hogy esne ha tyt visszaírná, h te is, csak centiben
jah tényleg Ata ahogy nézted a gyertyát kevés benyát kapott vagy kevés levegőt? merre csavarjam a csavart hogy jó legyen?
nah hazaértem és Ata értem a célzást :) holnap leszedem és kiderül hogy mi lett vele...
Hát igen:D Némelyik szerviz hasonlóképen müködik Ezért nem viszem sehova:D
jóól megnézik! beviszed a mtoort, betolják a műhyéybe, te kinn vársz, ők körbállják, és ERŐŐŐSEN nézik! esetéleg többen is akár felváltva. és miután jól ÁT és MEGNÉZTÉK, visszakapod némi lóvéér, amiennyibe az átnézés kerül. ja, esteleg amelyikük előbb megunja a nézést kb 10 perc alatt gumit meg betétet is cserél..
alatta se mehet rosszul, apu 110kilo és alatta is viszi a 160at elég szépen
Jó neked biztos szalad alattad az RS
Nem úgy mint pl Tyt alatt aki 100kg-ot veri
Milyen magas vagy?
jobb lesz elvinni mindnet megnézetni na most lépek mert holnap korán kelés mert hajnalban megyek okmányirodába:D aztán kosár edzés 9től előre is jó8