Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

?
a-a, mvagustát kéne , most aszem azzal van
Mitonak kéne már az 1098 formáját követni
remélem kihoznak valami ütőset mert jövőre csrélni akarok.
akkor jó , keresem nagyon hogy mit akarnak jövöre ujitani rajta de eddig semmit nem találtam.
ez a régi és az új összeolvadása kb...régi fékek,kerekek,idomok,új feidom...nem rossz,de ilyen biztos nincs és nem is lesz.
Ez csak a mostanit megelőző korábbi találgatás lehetett,látszik nem is gondoltak arra,hogy radiális féket kap.
Hát nem tom nekem valahogy fura. A jelenlegi jobban bejön.
létezik hogy ez lesz a köv. gép?
Na jó duma! ár sajna vasárnap láttam,hogy gondolkodsz az eladáson. Pedig tuti jó kis géped van!
Fasza a dob
hello norik ! ha érdekel nekem is van egy eladó rs-m. ha adsz mail címet küldök még róla képet vagy vegyél fel msn-re .
Szted nem adná vissza. Odaállnék 3-4 autóval rá lenne gyújtva a házuk is
De igaz. Jól meg kéne verni az ilyen gennyládát
Ez oltás
Joci jó utat nektek a Mátrába,sajna nem megyek ,egy 20 perce beszéltem Attával,megálltak Karcagon...még1X jó utat
szia
ha hétfőn eljöttél volna akkor még eladtam volna :)
Szia Jocirs!Akkor már nem is árulod a motorod?Pedig nagyon megnéztem volna!
uhh és ilyet hol csinálnak?
akkor lehet gázcsere mivel a tompitott projektoros és ezért lehet hogy már szivárog a gáz és ujra kell tolteni
jaa Hát jobbulást neki!Ápoljad a kis Rs-t !Megérdemli!
köszi de az izzócsere megtörtént :) azzal kezdtem szar ez a projektor :(
Haver Sport Pro ján is az volt a gond h gyengén világított és sajnos csak ugy tudta megoldani h teljesen uj lámpa...de kompletten!..26 volt ! Semmi más nem vált be!Nekem meg elég volt egy izzó csere is!Szóval szerintem próbálkozz izzóval ha nem akkor a többiek ugyis tudnak segíteni!Sok szerencsét !
nem! a refi a foncsoros és a tompított a projektoros!
Gondolom a refi a projektoros az RS-ben és a tompított a foncsoros lámpa.
Vagy másik "lámpatányér" (miennekaneve?xd) kell vagy lámpaboltos talán újra tudja foncsorozni.