Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sikálgatja a tököm Jogsi nélkül sehova,talán majd 1 hónap múlva 1-2 Dobogókő belefér
mit nem adtam volna 16 évesen egy rs-ért.. istenkém...
de nem is túramotorok!Azért csak illik húzni az ilyen motoroknak,vagy nem?
Igazából szerencse is kell hozzá ha veszel 1 használt motort!Van aki frankón mindent kicserélt ami sza volt,sőt még olyat is ami csak gyanús volt és mégis mindíg beszart neki valami-viszont van olyan is aki komolyabban nem foglalkozik a motorral és mégsem hal be szinte soha
semmilyet, a gyári a legjobb.. ha dobot cserélsz cseréjjé rendszert, karbit, légszűrőt, membránt, de akkor már hengert is. De így garantálom h hellyes beállítással megy 2 kilót..
azzal nincs gond, nem is hajtom annyira. ugy hogy remélem nekem birni foglya
ink jöttél vna ma velünk mátrázni,király volt. Jocirs is peströl jött , sajna hazafele meg teherautoval ment:( O02]
rendesen szervizelni kell meg figyelni rá és nem lessz baj vele, jah meg nem árt egy kis hozzáértés se
nem lehet hogy azért vannak ezek mert hajtva van?
Én is beszéltem misoncal vagy mi a neve a srácnak de nekem nem akarta eladni a motort...

Hétvégén valaki valameere motorozni?
Ezekkel a mitosokkal nem bírok zöldágra vergődni :( Az összes csak sikálgatja a motorját ,használni viszont nem akarják
azert ne altalanositsunk. en is beragnek ha valami beteg allat pinkre pingalna
csak mondom hogy többet fog lenni a szervizben mint az utcán de szép kis motor csak teljesen megbizhatatan msot is kinn voltam kringen teljes motorgenerál után és erre meg hengerfejes lett az aszar
Az enyém is eladó!
igyekszem
milyen kedvesek itt az emberek
haha nagyon vicces vagy
en azt ajanlom ne idd el a hallaskozpontodat es akkor majd rajossz h az RS hangja gyonyoru. amilyen hangot te szeretnel azt 2Tbol nem csalogatod ki hala az egnek
add el amig még csak lehet
sziasztok
én is rs tulaj lettem és már jön is az első kérdés ki milyen dobot ajánl?
L4 megy a MotoGP-n is csak ott párosával megy a gyújtás,nekem a V2 túl chopperes,tekintélyt parancsoló,de nem lesz tőle könnyes a szemem
hát nemtom, én nem tudnám ezt elképzelni mint 4hengeres.
nekem csak egy V4 blokk hiányzik belőle
teljesen igaz, de azért az mv se rosz , mondjuk most formára a legszebb szerintem is az 1098as
Értelek: konszern vagy hasonló a neve,de egy Duki másolat sokkal utősebb lenne,mint a 7 éves MV forma
hát ugye a ducati meg a cagiva régen eggyüt voltak (nem jut most eszembe hogy szokták mondani) és most a cagiva az mvagustánál van. nem is tudom melyik ujságba olvastam már