Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

és azt tudom cserélni? mennyi kb? van valakinek? :)
világít csak halványan...
szar a foncsor
de ennek semmilyen ereje niccsen nem az a baj h rossz helyre világít...
állitgass a lámpa magasságán ilyen kis polifoam darabkákat beraksz és feljebb megy és igy jobban világit lefele
nekem mindketto szar .... nemtom miert amugy en mittok csinalni? kicsereljem? akkor erosebb fenyu lesz?
jah 1 szakmai kérdés. szar a tompiítottam. vagyis ég meg minden (új izzó van benne belevaló) csak az utat nem világítja meg. a távolságim erős mint állat azzal semmi baj. mi baj lehet a tompítottammal?
sztem emlékszem erre az esette volt róla szó itt forumon..... talán még a mocit is láttam hirdetni
De ott lettem volna elkenni a szád
Itt van pár képp a moccrol
Sziasztok!Van egy eladó pályaidomom (Fej,Far,Alsó összekötő,2 oldalsó,sárvédő) Sűrgős 40 Huf

1x sem használt matt fekete!
ne legyél már fasz, lesz az 190 is.
"kössük feeeel"!
Jóvan hát fiatal vagyok még és tapasztalatlan
akkor uj lanccal meg lesz a 170 valoszinuleg
De azt is olcsobban tudtam volna
Én egy szaros fordszámmérő spirált vettem tőle,de azon nincs mit elbaszni,2 nap alatt meg is jött postán,szóval csavarokat,vasgolyót nyugodtan vegyetek tőle,abban nem lehet hiba
nekem van zsír új henger 65ért dugó nélkül ha érdekel. boltba az új szett 140
Hali srácok, nem tudjátok mennyibe kerül egy új henger dugattyúval együtt ? az enyém megadta magát
hát öcsém, volt egy 2 perc mire kibogoztam amit írni akartál :)
Én vettem tőle egy power behuzot 12-ért mondja hogy keveset használt jó állapot mondom jó mert sürgős el is küldte beleraktuk és akkora egy fos szar olyan régi már hogy csak kb 8200nál nyit és még 9 ezernél gondolkodik és még 5 ezernél kinyit szoval összevissza nyit és zár mert akkor nagy szar és mondtuk neki hgoy szar és kérjük vissza a pénzünket erre meg mondja hogy ő jót adott és mi basztuk el és nem veszzi vissza meg mondta hogy az elektronikám szar mikor egy egész nap szorakáztunk Csongival meg Tomival hogy jo legyen de végülis a behuzo szar na ennyit erről az emberről ne vegyetek tőle semmit mert csak átbasz és még megakarta magyarázni hogy ő motorszerelő és elötte kiprobálta meg tuti jó de baszik visszavenni mert egy .............................................................
........................ és átkur mindenkit mert mi emeberek is hiszékenyek vagyunk és azt hisszük hogy minden ember hasonlo mint mi hogy nem akarunk szart eladni és nem akarunk másokkal kibaszni de ez az ember egy diszno mivel ő leszarja hogy szart ad el csak legyen pénze na ezt kurvára utálom és pont azokat akarja lehuzni akik még fiatalok és még nem értenek annyira hozzá és ezt is kihasználja meg ezt a tetves postai utánvételt is mert szart küld és soha a büdös picsába nem fogja visszavenni és visszaadni a pénzed
154 most a vége alattam fos lánccal.
szerintem fogjunk össze és lincseljük meg a szemetet :) Úgyis csak 10én kezdődik a sulim, addig ráérek.. :)
Ugy néz ki hengerfejes lett a gép
akkor nekünk aztmondta hogy gokartosoknak bármikor el tudja adni a blokkot...
ott is hagytuk a csávót mert kibaszott link, folyamatosan átakart kurni minket...

KERÜLJÉTEK!