Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nah erre a sztorira emlékeztem
Én visszavittem neki a blokkot hogy szar és a pénzt agya vissza és hogy bassza meg... kicsit huzta a szajat de visszadta.
Lementünk egy 2003as RS-t megnézni mert aztmondta hogy első felni az törött meg hogy idomsérült de amúgy jó állapotban van kevés kilométerrel stb....
Leutaztunk oda a pusztába aztán egy èsak erős idegzetűeknek" látvány fogadott minket!
felniből egy 20centis darab kitörve, villa szemre is elvolt hajolva, hátsó lengőkarba kanyar volt, a közpponti teló leírva, a blokkból egy darab kitörve, nemvolt benne power, stb....szal kivolt szedve ami müködött és egy rakás szar volt a motor, egy pp alkatrész nemvolt rajta...
és a szégyen azvolt hogy mondta ott hogy nézd meg nincselhajolva ateló, aztán bizonygatni kellett hogy bazze majnem beleér a hasidomba, blokkra aztmondta hogy hegeszteni kell, a lengőkart természetesen kilehet huzatni, és az első gumit eladta! amivel elötte egy 20centis darabot szedtek ki a felniből!
jah és a gép az csontra volt szedve és ő nemnyulkál hozzá ahogy hozza ugy adja el...jó hogyne!

Aki nemakar kétnyomon haladó motort meg hulladékot az nevegyen tőle semmit mert csak szopás lesz a vége...!
megvan már hogy mi a baja és honnan jött ki a víz?
Hali! Nemtud valaki egy jó tuningoldalt, APRILIA RS 125-höz?
Előre is Köszönöm!
Ui.: eddig egümotors nézegettem, de az főképp kismotorokhoz jó ( gondolok itt kipufogóra főképp )
volt pár szar élményed misocal?
venni akartam az evomra szívócsonkot tőle de közben eladtam a mocit és így nemvolt rá szükségem.
ő kereskedik ezekkel, nem motorozni veszi. ja és nem védem nehogy azt higyjétek itt:D
nolátod
azt nem tom h mennyit megy de 163at biztos(Gozsi)annál csak többet!
Zoli aki rs 125ost vesz biztos hajtja de nekem akarmilyen motorom van lesz tuti hajtani fogom :D
ja es komolyan olyan nagy szam leirni mennyit megy az rs-etek? ennyire tabu? a 06 07es rseknek szol
nem csak a teteje ha jól láttam....nem kicsit firkantak vele!szerintem!VEgyél Sport Pro-t
tényleg látszik az elöbb mikor néztem fel sem tűnt h karcos... szegénykét emgfektették
levankopvaafestésfüles!
oksa skacok akkor megtartom a sajátom, csak kaptam rá 450 es ajánlatot... akkor nem adom el :)
köszi mindenkinek
én vettem mér tőle blokkot ugy hogy kivotl törve belöle 1 darab, meg hallotam masoktol is hogy nagyon átbaszos gyerek én a sajat tapasztalatombol modnom hogy töle nemvennék semmit de már itt a forumon is olvastam hogy valaki rengeteget autozott hogy megnézze azatn fele oylan alapotban se volt mint amit mondott....
őszintén szolva most kettőnk közt komolyan...aki RSt vesz az barom ha nem hajtja mint a hülye hiszen ha nem tenné minek venné?
oksa azt honnan veszem észre az idomokról?
magyarul van valami rejtett hibája? ő azt mondja a gyerek(most beszélek vele msn) hogy semmi baja nincsm és h nem is jár vele nem hajtja szét...
Hát nézzed már az idomokat!4Látszik hogy akkorát estek vele mint az állat!
nem akarok mocsok lenni de rossz hatással vagyok arra a motorra
azért mert powered by Misoc
Semmiképp se vedd meg mert sanszos hogy átbaszásgyanus...
pinkpárducot láttam képen Rocky azvan cbr topickban nem?
oksa köcce akkor nem ajánlod? jah meg légyszi rakj már fel képet a pinkpárducról!
Ja ja csak nem a saját lábán megdöglött ezért tomiék vittek haza és eladó a motorom akit érdekel keressen meg
Azéert ilyen mert misoc árulja aki köztudottan a "jó" szokásairol híres
skacok ezt a gépet ismeri valaki, vélemény? miért ilyen olcsó?
http://www.hasznaltmotor.hu/ha...