Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hallod most akkor te vettél másik motort?Eladtad a kockalámpást?
Vagy most mi van nem értem
22-én valaki euroring?
sztemmt75-öt ne vegyél .vegyél dunlopot inkább.nekem sportmax van ,és az
k....va jó
van 1 mondás,szarbol várat... bocsi
jaja, Tyt, nem ismered az mt-75-t vagy a sport demont?azokat én ismerem, ha volna tapasztalatod velük akkor a k63-hoz meg k64-hez képest nem tod milyen?jobb esetleg a heidenau?vagy vegyek mt-75öst?nem szerettem
Pirelli Sport Demon
Pirelli City Demon mindkettő 130/70 illetve 100/80
még jó h az én mocimon nincsenek ilyen kidolgozási hibák..

az enyémet rendesen összerakták!
Szerintem itt is ugyanaz van mint az olcsóbb kategóriás mobiloknál sokkal szarabbak és rosszabbul kidolgozottak mint drágább társaik
Tegnap mentem egy polinis RS 125el
Nekem még nincsen sok tapasztatalatom ezzel a gumival,de remélem nem lesz rosz
hali!köszi az infot, nekem is mt-75 van rajta, de nem vok vele megelégedve..
Sajna az olaszok egyre silányabb anyagból vannak.... De az összerakással sem sokat foglalkoznak...
Egyik nap néztem a szalonban egy új rs 125-öt, és a polírozása tiszta karc volt, meg nem volt teljesen befejezve a polír:S
egyébként km-óra spirált én is szereleltem... csak nálam a csiga szakadt szét, amit jó móka volt kiszedni meg vissza....
nekem volt. elvileg ha leszeded az idomot látni fogod hova megy a bowden és ott a blokkon van két műanyag kis karika amit le lehet csavarozni, és ha ügyes vagy beakaszthatod.... nekem 1 óra alatt sem sikerült, aki ért hozzá 2 perc alatt megcsinálja kb... csak kérdés h eljutsz-e odáig....
Itt van linkjüklink
Hello én voltam az aki ma új gumit tetetett fel.Szóval 22100 ft volt a gumi(pirelli mt 75) felszereléssel együtt,pirellit diablot nem gyártanak amúgy ekkora méretben,van még vmi gumija a pirellinek ebben a méretben ami ugyanaz mint az mt75 csak más a mintája és drágább 3-4 ezerrel.A gumis Budapesten a Budafoki út 103 alatt van
Gilera kon is pirelli van gyárilag az enyémen is de vélemyényt nemt ok írni mert nem volt még sk probálkozásom gumik terén
had kérdezzem már meg, hogy hol vette, persze ha nem titkos
22.500at adnék egy jó pirelliért, persze akármiért nem, mert az mt-75ösöm nagy szar
megjegyzem nekem a TZR gumija is igen gyatrán minősített, egyszer nem ment térdig, sőt...mikor már igen lent volt szépen beremegett olykor...és nem csak a teló miatt, gondolom..szal pirelliből pl egy diablo corsa fasza lenne :D ha lenne mire tenni :"( de a 22.500-as érdekelne...
Nekem is nemrég szakadt el
De az enyémen nem kellet szétszedni a blokkot
Az italmondotól rendeltem
Egy hónapja történt
A pirelli marha jó gumi gyárilag a TZRen meg a Hondákon is ez van.(legalább is Axo vagy mi 125,CBF250,500)
Haverom pont ma cseréltette a gumit az NSRjén. Zsír új pirelli felszereléssel asszem 22500Ft. És az gyárilag ajánlott . Jó volt, mert én vihettem el oda (föllt mögém a motorjára).
Budafoki út. száznem tom hány (107?) asszem. Az OMV mellet.
most gonosz leszek minöségi motorok ........ de szar lehet, tényleg ba....ák + uj motorjukat!
Szia ! lehetséges.
www.motorline.hu

36400fttól vannak digit sebességmérők
Szia!!!
Az enyémnek hasonló tünetei voltak, de csak 1-6ezer között.... Le akart fulladni mindig...
Nálam a szerelő főtengelyszimmeringet cserélt, és most jó!!!
Sziasztok!!
A faszom kivan az apriliákkal!!!!!!!!
Méghogy az új motorokkal nincsen semmi gond......
2000km-nél elszakadt a kmspirálom
3000km-nél elbaszódott as főtengelyszimmeringem!!
4000km-nél most meg elszakadt a kuplungbovdenem!!!!!
5000km????? valyon mi jön még???????????????????????????????

valakinek volt már kuplung baja??, esetleg szét kell szedni az egész blokkot h cseréljem?????