Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kanyarban hirtelen tapadsz és átdob a ló a másik oldalára
és az mért baj ha felvan gumizva?
hááááát nemtom Én úgy vettem észre hogy ott a pályán a zászlólengető papper szívesebben ücsörög az árnyékban a takarítás helyett mikor olaj kerül a pályára akkor is úgy kell felkönyörögni a fószert hogy csináljon vele valamit
retek alatt nem a por-ra gondolok hanem a szétdurrant gumicafatkákra. Azt nem hiszem el hogy nem tűnt fel hogy végig volt szorva vele a pálya Fekete volt az egész pálya a gumitól
szarjá rá, megyün ka speedekkel is keresztbe.. nem kö befosni, visszakettő padlógáz, előre terhelsz ,s égjen a gumi! amúgy biztos lehet rajta menni rendesen, nem hiszem h balesetveszélyesen adnák át..
ésez mit jelent? amikor mi voltunk multkor az előtt is volt drift... akkor is retkes volt a pálya és csak én nem vettem észre? vagy ilyen szar csúszós lesz?
ezt tudjuk sajnos...majd meglátjuk milyen lesz...
ja viszot arra készüljetek fel hogy iszonyat retkes lesz a pálya a szombati drift verseny miatt.
lehet én is, nem biztos még.
Elméletileg Dingoval meg Gaboval megyünk
mi megyünk 1 páran,jön 1 srác 125ös mxszel,egy leányzó sv650nel,egy z750, egy fazer600, egy fzr 250, talán egy rx 125 sm,talán egy zx9r meg én ktm sxc 400^^
Este írok
Innem jönn valaki kakucsra vasárnap délután?
Kedden Mátrázást tervezünk,ismét 125-ös mezőny:P,akinek van kedve jönni az jelezzen nekem v rsatának v csukynak.
gyere mailbe, és megbeszéljük.

tyt@vnet.hu
Mit szólnál 20 ezerhez?
Nálam meg ELADÓ:

1. nyitott gyújtáselektronika (nincs lyuk 5-6 ezer között) - 25E ft, postán is el tudom küldeni, a postaköltséget vállalom

2. aprilia rs125 06 gyári kipuff rendszer, 8000km-el, gyönyörű állapotban. Ár:megegyezés szerint
Csonkot és rugókat adok hozzá,hangtompítóm viszont nincs.
Nah akkor tessék 42000Ft hibátlan arrow cső mint az új úgy néz ki kívül belül.
Használva van ....

Nem vitrinbe vettük ...
boldognévnapotbencék!aki nem bence ne vegye magára!
Jahh, és boldog névnapot bencce
már 100ezer van benne?
Háát azért erre a Benzin-Dízel témához annyit, hogy itt az 530xd a garázsba. Eszik 8-10 litert, 10 a plafon! 520NM nyomaték. 6,5 mp 100-ig. 250 a vége elektronika miatt... 100"000 km és semmi baja. Pedig kapja az ívet autópályán 250 tempomat ... Oké, autómata, meg nem is egy tipikus kezdőjogsis autó. De ekkora hengerűrtartalom kategóriába nincs párja (csak az 535d, de annak a váltója nembírja a 650NM-t ...)
indul vki innen szept elején a dunlop trophyn ?