Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vagy felhuzni vagy h mondjam
H jobban nem lehett fel hajtani azt a táblát
sziasztok

ma voltam Debrecenben és láttam egy új fehér RS-t UIK- .... a rendszáma piros fehér kabátban volt. esetleg fórumon a tulaj ?
Hehe ezek a képek az én fényképezőgépemmel készültek! Én is teszek képet a helyszín szintén a barackos mint neked...
Nékem is eladó ha valakit érdekel írjon!
tessék...
Eladó az Rs-em
akit érdekel msn aprilia-rs-racing@hotmail.com
csá mki!uj nickem van,leváltottam a Kawasakizx10r-t,így egyszerubb megszolítani meg ezt használom ugyis:D...am zsír volt Kunmadár...Atta te meg eszméletlen mit tudsz,komolyan
Ez így van! Nekem 270 ért ment el asszem az AF1 em
Esti karika valaki,tüzijáték nézéssel egybe kötve?
ja, és ha valakinek lenne esetleg raktáron egy tartalék digitális kijelző az rs-éhez (a kis digire gondolok középen a régebbi modelleken) szivesen megvenném :)
tolhatna mindenki ide a fórum részre egy-két új képet a mocijárol. Kiváncsi vagyok az enyém jól néz e ki a többihez képest. :D
több mint valószinű elpattant a kilóméteróra spirál ! nem egy nagy összeg egy új
Hi...Van egy apro problémám...síkegyenes úton mentem mikor a kilométeróra egyszer csak nullára esett...mi mehetett tönkre?...mibe kerülhet megjavitani? a moci rs125 2001 előre i s köszi a választ...
srácok sajna ez így van (vagy nem is sajna) de a BOHÓC MINDIG JÖN! ezt tanuljátok meg egyszer és mindenkorra!
Erdekelne egy Aprilia Rs 125os 1000eurot ajanlok erte es jo lenne ha 50es papirokal lenne Aki gondolja hogy tudd nekem segiteni kerem irjon a djmarto2@yahoo.com ra !koszonom mindenkinek aki meg probal segiteni varom az e-mailotokat
Valaki egy esti karika Bpen?
mindig vannak és lesznek balfaszok akik ráharapnak,türelem, szerencse és pofa kérdése
Olyan az a motor mint amilyen te vagy. IGÉNYTELEN

De nem mondok mást. Megvárom mikor fogod eladni. 150000 adok érte láttatlanban Annyit ér
Sztem is trágya. A kisköcsög sárgája legalább mutat valamit. XD
gyönyörű sárga kisköcsög
Ne is haragudj de ez elég trágyán néz ki. Plekó nem kéne rá? Így egy kicsit huzatos Különleges a fényezés mi? Matt kazánlemezfestékkel csinálták?
Elmondom csak h képben legyél. Ha 200 ezer fölött el tudod adni akkor félisten vagy én max 150-et adnék érte. Nézd meg az enyémet ami a adatlapomon van na azt adtam el 2 kilóért és egy kicsitt jobb állapotban volt mint ez a motor.
ez most már így marad...
Jaja az láccik rajta télleg hogy nagyon rendbe van, de akkor marad a fekete ha a szürkében nincs power, meg ugyis messze van tölem Bács-Kiskun, talán másik valahol közelebb van.