Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tegnap amúgy marha jót mociztam :))) mostmár 7ezerig pörgethetem (600kmtől), és ez 105kmh 6odikban. Szédületesen gyors. Komolyan félek 100nál, eddig csak 60-70el tötyörögtem :D

írni fogok egy dalocskát a köcsög natixosokról. Valahogy így: kööcsöög naatixx kööcsöög natixx, rohadt román bolhakupec treháááány népséggg... Tamagocsit kéne szerelniük nem motort.
elvileg ha addig nem szedjük szét a motort akkor megyek
én tervezem hogy elmeek vmikor... lehet hogy majd számithattok rám. még le kell beszélni faterral hogy kocsival vigyük a motort :)
Aug. utolsó hetében megyünk le hétköznap kukucskára (elvileg). KI JÖNNE?
én csak füzesabonynál csatlakoztam
Hehee...ok Am mellettem mentetek el karcagon a körforgalom utána...én álltam kint a ház előtt...sajnos én még nem mehettem de legközelebb ott leszek
majd ha legközelebb jössz teis megismersz engem is :D ;)
95ös rsekbe is volt mar 122
Olajzásról mindíg feljönnek ezek a kérdések,és mindíg elhangzik minden.2T-nél a keverék a nyerő ennyi. Tyt esetében köze nem volt a ragadáshoz az olajzásnak.Az ős esetében fel lett téve egy Arrow rendszer és a nagy tudású szerelő urak(NATIX) elfelejtették hozzá karburálni a gépet ennyi történt,ezért akadt össze nem más miatt.Az meg hogy hullanak az új RS-ek elég nagy hülyeség az estek 90%-ában emberi nem törődömség miatt akadnak össze,nem azért mert szar a motor,ha úgy nézzük ez egy elég kiforott technika a blokkot(rotax122) 98-óta alkalmazzák RS125-ökben.
jó reggelt mindenkinek! valaki jön ma akeszthelyi motorostalálkozóra?17-18-19-20 én hamarosan indulok valaki nem jön?
ja és köszi a láncos segíccséget, majd ki lesz cserélve valamikor.
ez fordszám és terhelésfüggő. (elvileg)

minden esetre én ezentúl nyomok a benzinbe is vmennyi olajat, biztos ami biztos. jobb a békesség
amúgy ezek milyen keverékkel mennek 1:?
én most keverem 1:33-ast,hadd kapjon,de szerencsére nem füstöl
olajzásán mar az elején odakéne nekik állitani kicsit, föleg ha oanhoz kerül aki hajtja is. bár tyt esetébe nem olajzás baj volt.
nyugi, nekem is 190 km mátra. gozsiéknak csak 140:D
szép lett. az az én hátsó gummám volt minden rendben vele amúgy? én is ott vtam mikor jöttetek nézni ujfaluba a motort,barátomé volt.
Na, összeraktam a kicsikét. Mág lefujom a kormányvégsulyokat és pöpec minden. :)
Bocs meglettem hazudtolva msnen(Kawasaki zx10r...Gozsi) nem ismerem a fehér rses srácot meg az extremat se! de legközelebb elfogadom a meghívást!
Nézd meg és én mindet ismerem.... majd legközelebb mek veletek tessók csak most tudjátok ti is
faszántos volt..m1ünk még
próbáljátok már ki,hogy felújítás után tekertek egyet az olajállító anyán
simán lehet,hogy a mai világban mindent gyárilag elkúrnak,hogy vidd vissza vegyél alkatrészt és fizess fizess fizess
ez itt ugyan túlzás lehet,de kocsikról rengeteg ilyet hallok
hali! fiuk egyszer én is megyek veletek csak az a baj hogy kurva messz lakom :D De egyszer beválalom :D sűrűn jártok? nekem már az ut oda legalább 200 km :D Széles utat!
Hat nekem nincs kizarva hogy a hajtas miatt ment tonkre. Meg nemtudom mi a baja, lehet fotengely. De konyorgok....sportmotor, 2t, pont aztnembirja amire tervezve van? a porgetest?

En mindig bemelegittem, bejaratas nagyon finom volt, nemertem.
Szerintem kicsi bele a 28as karbi, nemis ertem miert ekkora raktak bele.
a fene tudja miert hullanak a zuj rs-ek
fasza volt én nemrég értem haza, 450 km-vel zartam le a napot