Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az első motort(szürke) mi hoztuk be olaszból májusban nagyon egyben van,nagyon szép,a motorja hibátlan,annyi a baj hogy nem poweres,Azóta két tulaja volt a második levizsgáztatta,de kicsi neki és nagyobbat akar.
Csáó valaki esetleg ismeri ezeknek a gazdájukat?
1
2
Jónak tünnek igy neten keresztül is, nem az a szakadt fajta féle
Eltévesztetted a házszámot
Sziasztok A mitom 6000 7000 -nél lehörög! De csak 1 bizonyos hőfoknál csinálja (70 Fok ) ! Ahogy ráadom a gyujtást nem a megszokott hangot adja ki hanem attól eltérőt ? Lehet h a powr elketronikám döglött be ? Ha vki tud vmit akkor írjon ! Ja és ha a power elektronikám szarozik akkor azon lehet állítani?
Fontos lenne a segítség Írjatok ide !
Kölcsön kenyér visszajár
jó a "mototrod".
Hello, eladó a gépem, bár nem rs, de szerintem tud annyit aki nem hiszi járjon utána na de komolyan,ha valakit érdekel, vagy tud valakit akit érdekel..stb. írjon, vagy hívjon. Üdv.
http://www.kepesmotor.hu/giler...
ata a simódon mit variáltál a gyári állapothoz képest,és kb mennyinél jársz anyagilag?
vis számát
most irtam le a bontos címét előtted.
Sziasztok!
"97-es RS 125-höz kellene hátsó féknyereg.
Tud valaki infót?
Előre is köszi.
30 855 7633 , troják zoltán. bontós
valakinek van tippje, hogy honnan tudok szerezni digi kijelzőt meg kmspirál meghajtó csigát?
Ha tudtok egy jó bontót akkor azt is szivesen veszem. Köszi
helo
bocsi srácok! ez az elözö Manzel Dani ez én voltam csak véletlenül a régi cimemmel léptem be...
Csao csao! Nem tudja esetleg valaki , hogy mikor lesz az E-ringen házi verseny? 125 széria? köszi csao!
jaja a lánc az szar volt, igen a szelepet meg sűrűn kell puculni , hamar lekokszolódik.
jaja, nincs vele sok gond. Be volt kokszolodva a szelep, meg folyt az olaj, a csövek csatlakozásánál, de megoldotta egy kis pillanatragasztó :S:S
A gumikat cserélem is le, csak azt nem tudtam otthon :) Olyan jól megvágatta haverod, hogy kilátszik a szövet. Csak nem akartam már vele eladáskor szarozni. :)
Cseréltem rajta láncot, lánckereket, mert a másik már életveszélyes volt.
kösz
asszem 1:35
nyilván,de én magamnak keverem,milyen arányban érdemes?
jaja összeraktam még szerdán mikor megjött, gyönyörű hangja van. most jarok 582 kmnél, 800ig max 6ezerig pörgetem még utana 7-8.. es viszem beállíttatni a karbit zsótirsékhez.
Na, látom összeraktad a vasat Minden okés vele? Hogy tetszett a dugó?
jahh lattam ott kalimpáltál:D
...mindenki hülye csak én vagyok helikopter
te fogyatekos vagy.