Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ezt most nekem szántad? ,én csak szerettem vna felvilagosítani h kozel nincs 36 Le,azér írtam,de ha nem nekem írtad akk sry
h idézzelek:"mert 125-rs-t akarok venni! (mellesleg sztem naon jó választás naon szép motor és a 36 lovacska se semmi)Válaszotokat előre is köszi!"
erre
ha azt mondják ugorj a kútba,beugrasz? egyik sem 36 lovas,inkább 30
Milyen elszólásomra?
én momentán a 36 lovas elszolasodra gondoltam...
Jól vagytok már zsét kapok érte ha megnézitek így már érthető?
nem akarlak megbántani,de elég sötét egy gyereknek tűnsz...
VASÁRNAP! Kakucs,valaki?
Egy power behuzot aranyért erre meg szar és nem hajlando visszavenni és azt mondogatja hogy jó meg hogy mi kurtuk el ennyit a magyar mentalitásrol tisztelet a kivételnek
ez debileknek van :D
Előbb nekem De én már szerzek magamnak de itt senkinek sincsen szova szerintem máshol probálkozz
szevasztok!
98"as évjáratú aprilia rs 125höz kellene komplett power szelep (motorral, késsel-mindennel). HAsznált is érdekel természetesen jó állapotú. Aki tudna nekem segiteni kérem jelezzen vissza itt vagy e-mailben a brezofighter@freemai.hu címre. SÜRGŐS!
Segitségeteket előre is köszi.
nemááá
Nem tom azt hiszem itt hallottam valakitől azt a kérdést h ki érti a nőket? Nem tom h hogy jön a motorokhoz de ha segítség kell akkor kattanjatok bátran! Itt vannak tanácsok bőven!
www.CsajozasiTanacsok.hu - Tanácsok, tippek, módszerek a sikeres csajozáshoz, hogy a legjobb nőket is elcsábítsd!
rsatta@citromail.hu
hello

az nagyon jo lenne de nemtalálom a msn-ed...:S
ird le felveszlek beszélünk
hello, én tudok neked újat adni. ha érdekel vegyél fel msnre.
Ezmiez?! Durva lehet
sziasztok! aki tud segiteni rs 125 -höz hengerszet vagy használt henger dugoval dugonélkül nagyon sürgössen kellenne!

1 rotax 122-es blokk vann benne a full power verzio!

akinek esetleg vann vayg tud valahonnan az irjon köszönöm...
162km/h-t mentem vele, egyébként a motor.hu-n vannak használt és uj rsek.
Sziasztok Tudtok segíteni? Aprilia gazda vok és le szeretném cserélni a drágaságom a közeljövőbe ha tudtok olyan helyet ahol beszámítják vagy ha a fórumról valamelyik eladó akkor megbeszélhetnénk 2005-2007-es évjáratig! Az enyém aprilia rs50 1800km-van benne 105-öt megy kb de még nem naon huzattam a 90-et szereti 2007-es július elején hoztuk 0km-el! Jah érdekelne mennyit megy az új 125-ös aprilia előre is köszi !
miért ne? mitt vettél szart?
jaja :)
Power Behuzo kéne sürgösen és misoctol ne vegyetek semmi