Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jah és még egy utolsó kérdés, mennyit dob végre a kipufogo a motoron?
azta rohadt az nem is rosz ahoz képest hogy mennyit mondtak nekem, nekem 150re saccolták...
vasárnap délután Kakucs.mindenki jöjjön
ha nekem jött a kérdés akkor 96 rongy volt annál a tetű natixnál.
te mennyiért vetted az arrow kipuff rendszert?
háá" nemtom mi igaz ebből a chiptől szétmegy dologból, van itt nálunk nővérkémnek az 1,4td 206 Pug, lett belerakva egy chip, elvileg majd" 80pacira feltornászta, hát érzésre tényleg sokkal jobban megy. Viszont nem is kajál mint a bolond, na meg még nem is hullott szét :)
jaja,és tudtommal elég sok köze van a 400as rover szériához(angol honda)
angliában gyártott europai piacra.
a képen balkormányos a civic
Az angol kivitel akkor az jobbkormányos nem?
akkor rossz megfigyelő vagyok XD
De szép az a felnicsík Rsatta :)
én? festegette a halál csak levan mosva
láttom az első tárcsát festegetted
tess tuning itt egy rs 125el kapcsolatos téma
Miért nem mentek a totalkar-ra ott a népitéletböl kiderül hogy mi a jó és mi a rossz auto(hát a fiat nem a jok között szerepel) ? ha már itt tartunk nekem is van eladó:Honda civic 1.5 v-tech (115LE)5 ajtos fekete 112ekm 97-es alu,klima,abs..stb.1,1mft (angol kivitel)
Nekünk 1.9-es pdtdi passatunk van a 130 lovas és eddig semmi baja! 3 éve van meg és kap évente 30 e km-t de még nem nagyon volt vele gond! A chipről meg annyit h az új autóba való. Ált az ilyen chipek a turbót nyomást variálják és a nagyobb nyomást igazából csak az új autó csövei bírják...
nem csak anno én elég rentesen voltam oltva a nem ide kapcsolodó téma lett felhozzva csak ennyi a bajom
mint pl a renault 1.5ös dííízelei : van 68pacis 82pacis meg 100pacis.
tuning szivatása se mégis volt rá példa nem egykettő...szal sztem tök mind1.zavar?mert neked rsed van ám és írnál ide a motorról?
a chip csak a keverést variálja meg,ha megnézitek egy köbcenti alatt 2 teljesítményű motor is szokott futni,egy gyengébb és egy erősebb, és ezt lehet elérni a chippel is,nagyobb teljesítmény kisebb fogyasztás.
na utána olvastam csak úgy viharzik az aprilia RS125-el kapcsolatos témák .... (tdi eszem f*szom nagyon ide való)
a seatokhoz lehetett anno volami "****BOX"-ot rendelni pdtdihez és az 140ről fölnyomta a teljesítményt 170re egy gombnyomással. (a reklám szerint )
az összes ilyen felborítja az optimális beállítást és egyértelműen a blokk kárára megy,elektronikába akkor kell belenyúlni,ha már a blokkba is belenyúltál
mikor hagyták abba? 8 szelepből 140-170 lóerő,agyonhajszolt,nem csoda,ha fos