Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem ismerjuk 1 mást...
Bazzeg monnd a neved mert nem fogom végighámozni a 600+ ismerősömet had lássalak
Egyébként ismerem a Carstylingot bár engem nem izgat a gyorsulás. 4 keréken sodródni az már inkább persze az veszélyesebb is.
nekem már nincs meg :)
az a baj, hogy 800 ért már kapsz ujjabb autót is :) most 530 ért lett volna klimás!
Ha érdekel 2000 16V Vectra tudok eladót ha már Jocirs felvetette kicsit igényesebb is mint az övé (nem oltásképpen) 8kilóért. Képet talán tudok holnap szerezni.
Egyenlőre 1 van csak róla
amugy megnézted a carstylingot? akkora forum van ott bazze... tuti találsz okosságokat a mareához...
aham azaz. és milyen macska? nekem két vadászgörényem van :)
Most már megvan!Igen az iwiw csodákra képes
Gallardo a macskám akit a héten hozok el
egyik ismerösömnek szintén 147 ese volt. belerakaott 1 chipet a keresztúri úti tuningműhyelyben( direkt nem írom ki a nevét 1x ezzel már megszívtam) és utánna nem bírt a motor 2 ezer km-t. mondjuk küldte is neki...
Joe!Alfákról mi a véleményed?nekünk volt egy de állandóan szervízbe volt,most unokatesóméknakvanegy 147es és csinálfura dolgokat viszont nekem nagyon tetszenek az alfák csak ezek után nem hinném hogy engednék a szüleim (tényhogy messzevan még de ha már így elkezdtünk offolni )
szeretnéd tudni hogy honnan ismerlek mi?
és honnan gondolod hogy nem hajtottam? ne ítélj elsőre! nem minden forumozó csak a motorokkal foglalkozik
punto hgt t is hajtottam amógy.. nem csak bravo-t....
de nem akarok vitatkozni.. és mi van a gallardoval?
CSak nem bírom ha valaki úgy mond véleményt valamiről amit nem hajtott soha sem
nyugi, eddig most egy ideje csend volt ....
Ismerjük egymást amúgy? Nekem nem vagy ismerős....
Gádorosi amúgy meg kicsit fogd vissza magad... mostmár tudom miért nem csípnek téged a fórumon...
jah most látom tew ilyen olasz macho vagy meg Fiatod van azért véded a fiatot...
nah most nem menőzni akarok de egykoron eléggé beleástam magam az autó gyorsulásba... minden pénteken ott voltam valahol.. és elég sok emberrel beszélgettem, tapasztalatot cseréltem.. (több hgt-s sel is.) és én nem vennék olyat. amugy meg rendszeresen látogaom a carstyling.hu oldalt ahol nem kicsi autsó fórum van. javaslom nézd meg. ott megtalálsz 1 -2 dolgot az automról is... és nm okoskodni akarok még 1x!
http://www.carstyling.hu/car_s...
Te már csak tudod mi? Biztos sokat jártál velük
Jah mamár körbe motorztam a megyét:DD Szal már rendbe vok... köcce:D pedig jó választás lenne
amúgy miujsag? jobban vagy ? tudsz jönni gurulni? holnap estefele jó lenen bandázni majd 1et...
bogarakért kissrác korom óta rajongok,de az inkább hobbiautonak való,mint hetente megfordulni vele kanizsa és győr között:D a tesódé főként a 12lityis fogyija miatt v a franc tudja menyni kajálhat egy 1600os duplakarbis boxer
semmi sem biztos..:D meg idén nem lesz belőle semmi,öreg autót sem nagyon szeretnék 300e km-rel.. na azt hiszem off-nak mára ennyi elég :D
Vedd emg tesóm bogarát
például :)
5gen 3d vti
mindenképpen fiatot szeretnél?
Honda civic vti?
vectra2000 16v?
ezek beleférnek 1 millába...