Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mykey ne vegyél hgt-t és mareát se! hidd el nem jó az :)
aha lenne kedven menni elvileg aznap nem is dolgozom.
szia így vettem ezzel a festéssel... olaszországban csinálták...
hát az még sokmindentől függ,de ha jövő tavasszal összejön akkor vmit 1millióig tudok talán venni,ebből csak a korábbi évjáratok jönnek ki..de vittek egy 96os Bravo HGT-vel, van benn 180e km.. és makulátlan..a motorja pedig ah. viszi az 1 isten:D
hello ha érdekel tudok egy eladó rs 125
389eFt
Mindkettő jó választás a motor a lényeg Ha van dellád akkor próbáld meg a változó szelepvezérlésest venni (ha lesz egyáltalán) sokkal jobb az 155 Paci ( a másik 148)
Kössz Zsolti!
FElvettelek msn-en.
fasza:S
nem nem,hanem megállított a rendőr ,mielőtt megcsináltam volna a motorjogsit, fellebezést már megírtam, bíróság viszi tovább az ügyet..
Type R jó gép az.... :)) én a bravo hgt/marea 2.0 20V hlx párossal szemezek,1éven belül jó lenne beújítani
Mit csináltál? Gyorshajtás?

Tegnap csapattam egy 2000-es évjáratú Accord Type-R-rel . Nem szar a gép
Ezt hallottátok már?

http://index.hu/politika/bulva...
JociRs!úgy néz ki jövő kedden megyünk mátrába,akkor lenne kedved jönni?...akinek még esetleg van kedve jönni,az szóljon nekem,rsatának vagy csukynak.
Pénteken valaki Hungaroringen nyíltnap?
hát kb..
Levelet kaptam life... 4hónap eltiltás ,35e pénz v 35nap elzárás.. hozhatjátok a rácsossütit
1hete élvezem a korlátos jogsim..ere már jött is a papper-k..vaélet..:(( még fellebbezéssel probálkozom..
az Aktívban azt mondták h igen!
Helo! Ha netán van vkinek,vagy tud vkit akinek van eladó 98as évjárat utáni 50es,vagy 125ös rs,az kérem mélben jelentkezzen a noarmy@citromail.hu címen..sürgős lenne...
az igaz hogy jövöre megint akarnak változtatni 1-2apóróságot az rs-en?
helo nekem is kéne powr szett mennyiér adod?
Nekem power motorom van ha érdekel..
Jocirs qrva jól néz ki az Apriliád!Saját készítésü a festés? Gratula
és mennyiért adod a szettet?
Sziasztok!nem tudjatok e hogy kie vagy hogy ki vette meg volt egy nagyon szep sarga szinu rs 125os ki teve egy honapja a sitokra?ha tudjatok kerlek irjatok mert nagyon erdekelne es gondolom hogy ti ismeritek koszonom elore is
nekem van egy zsír új komplett power szettem,elektronika,behúzó motor,bovden,szelep egyszóval minden.
Semmi gond köszi h leírtad de ezzel azt akartam kifejezni h a hondánál azért sokkal jobb de azért köszi!