Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azaz papával!
Hello Skacok!
Ma voltam Faterral Romániába és láttam egy boltot nemtudom miféle lehetett az a lényeg motoros volt!
A tuning felírtaot eltudtam olvasni
NA az a lényeg láttam Yasuni kipuf rendszert! Az ára leiben volt megadva szóval hogy mennyi lehetett Ft-be arról fogalmam nincs
De fasza volt!
Azoktól kérdezném akik járnak versenyezni:
Ti hol kezdtétek? milyen versenyen? Milyen nagyságú nevezési díjak vannak, és a versenyzésből jön vissza pénz vmilyen formában? Gondolok itt győzelemre vagy szponzorokra. És hogy lehet elérni jelentősebb versenyekig?
A válaszokat előre is köszi, mert érdekelne a téma.
Sziasztok! Valaki meg tudja mondani hogy mi szerint kell a kipuff szelepet beállítani?
Jah és ti hogy szoktátok a vázat takarítani, hogy ne maradjon foltos?
Előre is köszi mindent!
najah...nemegyszerű, és nem egy olcsó mulatság a versenyzés!
én is zöldfülüként álltam tavasszal az első versenyhez! menni kell menni kell...gyakorolni!
nemfog egyből az öledbe hullani a dobogó! megkell érte melózni!
5-6. helybe nemvagyok annyira biztos! mondjuk lényegtelen hanyadikként hozod be a gépet, ha jólérzed magad a pályán és folyamatosan tudsz fejlődni!
nem a Profi, Pennymarket parkolóba kell csapatni hanem pályára kimenni aztán ott döngetni!
Akkor sztem szombaton menjünk. Amúgy egész hétvégére esőt mond
d
hát majd megkérdezem de asszem tarabokba van törve
hát ha kivan szedve a csapágy akkor van rajta egy 4 jegyű szám az alapján tudsz olyat venni csapágyboltba én meg várom a postást,mert hozza az új hengerem
italmondonak nincs. csapágyboltot nem tom:S a szerelő sincs jövő szerdáig ugyh igyis ugyis szopom az egész hétvégét:(
csapágybolt,italmondo...
én nagyon mennék de nincs kuplungkiemelőcsapágyam. az aprilia meg elment nyaralni aug 20-ig.... valaki tud esetleg?
Sziasztok
Nincs valakinek egy rs 125ös első tárcsája?, Nagyon fontos! akinek van hívjon vagy csörgessen meg én visszahívom! Előre is köszönöm! 06303919431
konkrét egy hírdető..

http://www.motor.hu/motor_vpage.jsp?id=77127
pénteken vevő lennék egy ilyenre! mert akkor másnap nincs meló ha lesz szólj esetleg!
hívjon aki akar jönni : 0630 441 82 31
megyünk most esti motorozásra fővárosba jön vki ?
egy 30éves fószeré,múltkor láttuk bálinttal
van itt a parkolóban egy zsír uj rs125
nem kötületek valakié?
amúgy ja
Dani is jön
ez egy af1 de mind1.
sziasztok.. bocsi a hirdetésért, de van egy 92-es rs 125-öm, és szeretnék túladni rajta, gondoltam megpróbálom itt is...
rendszámos, a műszaki novemberig érvényes. jelenleg a gyújtás-szabályzó miatt javításra szorul, de ha kell valakinek 120.000 Ft-ért elviheti! (debrecen) jegermester "kukac" freemail.hu
akkor Csongi, bencce, Fábián és én eddig a névshowr. Valamint Dingó és a lepencézős Attila kérte hogy szóljunk nekik ha megyünk. rájukírok iwiwen, de akkor most szombat vagy vasárnap?