Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja a lényeg :jövő hétvégén nyit az http://www.olaszmotor.hu/index... több száz négyzetméteres aprilia,ducati, stb..... full király lesz (a haveromé)
péntek,szombat,vasárnap nyilt nap kaja,pia, + 15 motor kipróbálásra és mondhatom hogy nem egyszerü motorok, monster sv , stb.....!szerintem a csiki bege után ez lesz az ország legmenőbb szalonja
jah a kép :()
oksa ha kész lesz akkor mehetek érte. remélem a jövöhéten kész szerda elött
Aha én voltam.H.böszörményben is van egy moci hirdetve egy lányé,Azt hiszem szkupi de nem biztos én a tesójait ismerem meg a faterjátol vettem már pár kocsit, egyszer még egy keewai robogó is került hozzám amit ők adtak el újonnan, amugy ott az ujvárosin van egy teherautókereskedésem(ünk mert 3 -an csináljuk)
mivel nekem ez lenne a legközelebb,tervbe van,hogy megyek,ha lesz idomom szólok:)
Helló
Szerintem nagyon jó a pálya
két három másodpercel is jobb időket lehet menni az új pályán
Aki teheti próbálja ki jó lenne néha találkozni más 125-ös géppel is mert a Zolin kívűl mással nem szoktam találkozni. sajnos
Sőőt 2 hete még az aszfaltot is felavattam egy csúszással.
Én ne lettem volna?
Persze! Megyek holnap is.
Nagyon jó lett, az elején még nem tapadt annyira de már gyönyörűen fel van gumizva.
Jocirs képet rakj már fel az rsről köszi
Motorral mennék. addig csak kész lesz :) nem feltétlen szeretnék felmenni a pályára. nem akarlak titeket feltartani.... addig meg lehet h lesz amugy vmi ruhám...
nézőknek nem kell regisztrálni! Vagy motorral jösz? mert ha igen akkor meg farmerben nem engednek föl a pályára.
én nem voltam és tudom nem is nekem szól a kérdés de egyik ismerős volt lennt és nem nagyon volt megelégedve az új pályával de majd minjárt zotya elmondja a véleményét.
szia!voltál már kinn kecsón a gokart pályán mióta kész lett?milyen lett,mi a véleményed?
A K életbe miért kell aznap dolgoznom. Pedig vinnék egy hondát vagy egy apriliát pályára..
nah regeltem én is a 11 órásira... majd csak lesz vmi... én leszek az uj farmeres :)
az is bemehet
skacok és aki csak nézőnek megy az is bemehet a boxutcába?
vagy csak a lelátó?
ok akkor regeltem én is arra ameyik 11-től megy és kezdő:)
csá

Csombek múltkor technikai okok miatt nem tudtam menni sajnos van ilyen.
Majd ma d.u.án rendbe rakom picit a motort, hogy holnap 100%os legyen, és nem fogom vissza mondani ha csak nem lesz vmi de eddig minden OK
"farmerbanterdelos" hát alatta van térdvédőm igaz nem ér anynit mint például a te ruhád de majd ha úgy állok én is veszek most ez van ....
Dadis az meg nem nagyon izgat, hogy ki mit mond az a lényeg én jól érezem magam.
regisztráció itt Nem csak Hondások mehetnek.
hol kell regelni? vagy csak hondások mehetnek?
akkor megyek veled... nekem jobban bejön az mint az esti!
akkor már inkább megyek citadellára. anyámék úgyis velencén vannak,és oda megy a citadellás társaság is...kérdés hogy pályán mennek e vagy sem,mert matricát nem akarok venni
jó de én nem egy böszme nagy adventureral tolom azt nehéz megfogni ha elindul....
egyébként most 3-kor lesz pilisvörösváron motorosfelvonulás!