Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

elmentem a velencei tóra süttetni a hasam, 1 hét és jövök :)) addig meg vigyázzatok magatokra!
Jó helyen hirdeted a mágneses tanktáskát...
Megvan a forgalmim úgyhogy ha mentek most 7végén kakucsra szóljatok hogy mikor
Hali. Van egy elado Aprilia RS 125 95-ös évjáratú motorhoz váltótengely! 12000HUF!
És van egy vatta új IMET mágneses tanktáska 20 L es egyszer sem használt még csomagolva van! 5 erős mágnes oldalmerevítős! 10000HUF! Érd: realmadrid11@freemail.hu v 06705757334
Spearow, ez egy kicsit régi.. de azért jó!

Mikey, égesd le azokat a papucsokat!
grat Tesa"..nekem még nem siekrült.. 1előre a ballonos macadam garniturát nyúzom..
bencce,
szombat vagy vasárnap megyünk Kakucsringlizni? Csonginak és nekem is jó mindkét nap.
csongi jó kis pénzes sponzor kell aztán az is vmi
Na hazajöttem Gondolkodtam kva sokat DT-n, aztán elkezdtem számolni és közel 100000hufnál álltam meg. Annyi pénzem meg sajnos nincs meg aztán sok értelme van most egy ha szerencsém van és nem hullik szét a gép, akkor egy 5-6dik hely. Oszt akkor mi van...
Szia!akkor gyere fel msn re vagy hívj fel!már mondtan 20 szor
még a fényezés várat egy picit magára ( nincs lóvé) , de utána a legszebb motor lesz
mély meghatódottsággal tölt el a tudat hogy bejelenthetem,
tegnap a profi udvarban leraktam a térdem a bejáratós géppel :))) (könnycsepp)
tudom hogy nem nagy szám meg mindenkinek meg van már, de nekem még nem ,és most kúúúúvára örülök :D

Más, tegnap alámraktak egy picit más stílusú gépet, egy Suzuki intruder 800 volusiát, és baromira bejött :))) Rohadt nyomatékos, szép hangja van, és elég jól megy! Na meg tök kényelmes. Pár év múlva szivesen betolnék egy ilyet a garázsba a sportmoci mellé!
van egy ismerősöm aki TK-ra törte a 600F-ét a Hringen és mivel nem tudta megoldani a hazaszállítást ezért leparkolták neki napokig a roncsot az egyik box-ban plusz költség nélkül.
érdekes ezzel a fehér pályaidommal de tök jó sztem
jaja most én fogok ellépni a célegyenesben nem ti
most végre itt is:)

azt mondjátok már el DT-sek, ha kimegyek ugye verseny előtti nap meg minden, akkor kint lehet hagyni a gépet? vagy levinni, aztán fel kell vinni este és másnap megint?
Látom gőőőz erővel folyik a készülődés Szeptember 2.-re
Itt is várom már nagyon!
zsíR!:)
másik gépeddel mivan?
ja meg egy ki finomság még :
95.000 Ft komplett szett ára (ha érdekelne vkit)
én operát és sosem volt gond
00Rs125 kéne olyan oldalidomtartó csak elötte mondj egy árat
v beszéjük meg msn-en
Internet Explorert használom de nem tudom melyiket
most már mind1 jó lesz nekem így is
köcce már megvan!
fórumozik itt david46 néven