Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem,egyátalán nem így van inkább te vagy vele így,te verted a melledet az af1re hogy milyen jó. te akartál még embereket is megverni miatta namind1.amúgy meg nyugodtan megkérdezheted a srácot aki megvette rxet hogy hogy megy...
te aztán igazán szerencsés fiú vagy mert akármilyen motort veszel,mindíg az a legtutibb
nem veri a drz nem szóltam le,csak annyit mondtam hogy nem összehasonlíható a 2 motor, és ez így is van.
Hát kedves Másvilági barátom,sztem az én DRZ-mnek van olyan teloja mint a tiednek...Az enyém az S-es változat de sztem a tied se tud többet,max picit közuton,ott meg az E-s simán veri a te ktm-edet...szoval csak ne szóld le...
jössz?
úgy, h a délutánira odaérjünk. tehát 1kor kakucson lennénk kb...
kösz.... azért a "műszerfalam" befigyel még gyújtáskapcsoló sincs....se akksi se semmi
Fasza nagyon használd egészséggel!
Grat hozzá
város-terep-pálya...99es,de csak ha a telókat nézed,drz elbújhat.
Hanyas évjáratú? A városba is használod?
hát azért ne hasonlítsuk ezt a drzhez más világ....
nem az a lényeg hogy jogsi nélkül csak jó áron vettem és az az ár igencsak arra utalt hogy vmi gáz van!. de úgy néz ki nincs. nem egy nagy erőgép,de szeretem,jól megy
Miért nem dr-z 400-ast vettél? Én csak azzal mentem még de..............
Szerintem a Cr keményebb volt
hát te akkor egy titkos figura vagy! Amugy énis 1200km-et mentem az Rs-el jogsi nélkül! de eladtam szóval most csak bicajozok!
Zsernyákok
hát bazz figyelnek,de hát ez van,nem sűrűn állok meg. az is titok, jó áron vettem
ennél már a rezgés miatt nyavajognak...nekem is fél óra alatt elzsibbad mindenem,hát igen,szól az akra,meg rezonancia is van rendesen
Oké én tartom a számat! De a zsaernyákok nem figyelnek fel rá?
Ja és tényleg mennyibe vettétek akkor a KTM-et?
csajokat nem szabd 2t motorral vinni...tapasztalat...nyavajognak hogy büdösek lettek
titok, 450re tartottam...
jól látod a helyzetet,de nem kéne hangoztatni....
Ja tényleg a ényeg!
Mennyibe ment el?
lehet hülyeséget kérdezek de látom 17 éves vagy! Akkor csak A1 jogsid lehetne! Azzal meg nem lehet vezetni 400-ast!
énis most csinálom az A1-et mondom mi jó lesz már a csajokat tudom vinni
erre meg hogy 2 évig nem vihetek személyt
persze hogy sikerült....kösz... szép és jó is edidg még! 4 nap alatt beletoltam 880 kmt és nincs baj,egy olajcsere volt aztán annyi
amugy sikerült eladni az Rx-et? Szép a Ktm-ed!