Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

valaki ismeri ezt?
http://www.hasznaltmotor.hu/ha...

vélemény a tulajról és a mocirol
köszike
Milyen Böngészőt használsz

Nekem is volt egy időszak amikor csak Mozillával tudtam belépni
Mert amúgy a 7-es Internet Explorert használom ...
Szia!Dönsd el ,hogy kell távtartó vagy nem és hívj 06205276126 vagy msn azt tudod!
na sziasztok én ugyan az a blackdragon vagyok csak nem tudok belépni azon a néven ...
hello!

Jamal a képek a CBR125 topicban Lacié mellé feltöltöttem
ez az msn címem
Eladó egy Aprilia Rs pályaidom érdeklődni aprilia-rs-racing@hotmail.com
Valami angol RS-es oldalról van....
És az alapjárati? meg a szivatófúvóka?
hát én nem megyek... nincs kuplungcsapágyam:(
Nagyábbol tuddom a pályát még csak egyszer voltam ott, ja 3000 ft!
Szevasztok
Jönn ma valaki kakucsra?
125 a 28as karbisé
oké oké
nyugodtan menjetek mert lehet hogy kések mert barátnőmhöz beugrok előtte és kitudja mikor tudok elindulni:P
ja oké én mondjuk az ien telefon próblémát megszoktam tudni oldani de majd akkor kicsit várunk egy 15percet aztán neki indulunk az útnak ha nem érsz oda
tegnap felraktam előre a 14es fogaskereket
ha épp mocin ülök akkor nem fogom tudni felvenni a telót szal biztos úton vagyok deee annyi 3000
ok majd megcsörgetlek 12:30 felé hogy jössz-e aztán majd telón beszélünk. Gondolom Laci tudja merre kell menni aztán majd a pályán találkozunk. 3000ft igaz ?
Nekem oké.. de sajna nem tudom még hogy mikor tudok indulni.. szal ha kések nyugodtan menjetek én tudom az utat nem kell megvárni.. de próbálok igyekezni..
Valaki nemtudná ide beírni 2002-es RS gyári fúvókaméreteit?
Jamal ma kerestelek telefonon na úgy beszéltük meg, hogy jönn akkor száguldozó is a cbr125el és akkor 12:30kor alsónémedinél ott a körforgalom meletti OMV kútnál lesz a találkozó aztán onnan indulunk kakucsra
Nem tudom de szerintem igen mert elkérik a papirokat a regisztrációhoz.Az az igazság hogy a biztositó nem fizet ha nincs jogi
oké
majd szolj és én is kimegyek
ezt a szalont most építik nem? egy ien piros, és egy ducati szokott az építkezés előtt állni!? szoktam látni mikor arra járunk. pl az sxv-t csak korlátlan jogsival próbálhatják ki?:S
Motoverzumba 2007 agusztus 11-12-én és próbáld ki az alábbi Aprilia modelleket, Debrecen Mikepércsi út 106 szám alatt az újonnan nyílt motorszalonban!

A kipróbálható modellek:

- RSV 1000 R

- TUONO 1000 R

-PEGASO 650 TRAIL

- PEGASO 650 STRADA

- SXV 450

- SR 50 LC

- SR 50 DITECH

A részletekről és a feltételekről érdeklődj az it@olaszmotor.hu e-mail címen, vagy a 06 30 497 4129 -es telefonszámon.