Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na úgy látszik a héten visszakapom Mózest és a hétvégén belekell raknom 1000km-ert a bejáratás miatt hogy jó legyen Hringre aki akar fogadást kötni az nállam jelentkezhet
*lég
RS125-höz tud valaki Ramair legszűrőt? Én magyar oldalakon sehol sem találok... :(
megszámolod afogak számát a fogaskereken, vagy lehet rávan írva aztán veszel kisebbet, nagyobbat attól függ hogy mennynire akarod változtatni....
Köszönöm a választ....és köbö mennyit tesz az áttételcsere?
hali honnan szerzed a gumikat ha megtudhatom? te jársz ki érte vagy hozza valaki?
ja van 1 iwiw meghívóm ha kell valakinek.(még 6 nap))
vannak gumik! akit érdekel az MSn vagy teló!(20/5140810)
jött most új!

jah és úgynézki megvan a versenycsövem végre
160 az nemrosz...áttétellel lehet rajta javítani a gyorsulás rovására...
7400-7600körül kapcsol az elektronika szal olyan 8körül indul a powered!
Hát először is hello mindenkinek...én egy zöldfülü tag vagyok...és szeretnék egy kérdéssel inditani...pár honapja azaz pontosan 2 kaptam egy 2001es rs 125 öt ami folytatlan tuningmentes...kiváncsi voltam mennyit megy végre...és 160 ez most jo vagy rossz? és a powernak mikor kell kapcsolni? a választ elöre is köszi...
:P,akkor jó ,jó8
na én gozok alukálni:S hnap koránkelés rulzz... jó8 ja és nem haragszok:p már megszoktam
ááá,így lehetetlen jol aludni ha tudom h haragszol rám ...
haha:PpP amugy én hnap már hajnalba mocizok:D ja és az egyetlen szeretett bátyámmal megyünk rutinra talán megbocsájtok de nemtom.... :D aludj jól
jajj ne mond h megbantottalak?! ...bocsánatért esedezek,komolyam! fogadd el mert nem tudok aludni,és hnap álmosan kell motoroznom:P
jajj de kedves vagy... köszi szépen...
áá biztos te v a testvérek gyöngye ...én tudom mien ha az embernek van egy huga...hááát...inkább nem folytatom
naná:D amúgy szeretem:D de akk is béna.... aki elhagyja a rendszámát 6 naposan az na mind1... és még én kerestem és még énvok rossz tesó?nanem:D
testvéri szeretet..utánozhatatlan
kabbe jó? na mit kapsz temég:D az rst emg csak ne áruljad mert :@ inkább foglalkozz a rendszámoddal te béna
Hát társkeresőnek is megállja a helyét a forum:D
Én 800ért adtam volna el, de ezek szerint már lefoglalták:D
nekem csak egy pár kell
tudod van a vékonyabb ami a vázhozvan és a vastagabbik ami az idomhoz tartozik.
ha tudnál csinálni azt nagyon megköszöném
Szia!HA nagyon kell tudok távtartót csinálni neked!Csak mond a számot 2 db?VAgy egy raklap
Ha kell pályaidom valakinek 55 ért tudok!06205276126
ennyi